Optiune cumpara reclama si backlink pe roforum

Oare cum de mi-a scăpat topicul? Intru şi eu, de se mai poate, dar să vorbesc cu Cnusi mai întâi pentru un banner.
 
Am facut update, de fapt am schimbat metoda de publicitate pe forum. Acum sunt disponibile 3 tipuri de reclame pe forum, dar voi activa si mai multe in zilele ce urmeaza.

Membrii VIP primesc 60% reducere la orice pachet folosind codul VIP60 cand cumpara.
Pachetele disponibile aici Ads Manager
Puteti gasi link direct din contul vostru la Ads Manager.
Daca e cineva interesat pot activa reclama per keyword, adica poti cumpara reclama pe keywors FILME ONLINE si oriunde pe FORUM este acest cuvant atunci va punel link pentru tine, chiar si in conversatii private.
 
Am facut update, de fapt am schimbat metoda de publicitate pe forum. Acum sunt disponibile 3 tipuri de reclame pe forum, dar voi activa si mai multe in zilele ce urmeaza.

Membrii VIP primesc 60% reducere la orice pachet folosind codul VIP60 cand cumpara.
Pachetele disponibile aici Ads Manager
Puteti gasi link direct din contul vostru la Ads Manager.
Daca e cineva interesat pot activa reclama per keyword, adica poti cumpara reclama pe keywors FILME ONLINE si oriunde pe FORUM este acest cuvant atunci va punel link pentru tine, chiar si in conversatii private.
Sunt permise si forumuri cu subiect despre SEO si Backlinks si cam tot ce tine de zona asta?
 
Un scurt update.
In curand veti avea posibilitatea sa transformați intreg continutul de pe site in native ads.
Din testele preliminare arata o rata de conversie foarte mare in comparație cu reclame normale.
Deci in scurt timp cand cumpărați reclamă pe roforum sai rovideo daca site vostru este pe Wordpress puteți afișa continut de pe site ca native ads.
Daca site tau nu este Wordpress pentru a transforma continut in native ads va fi contra cost.
 
Loading...
Back
Sus