Oportunitate de strangere de fonduri

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Fiind decembrie multe firme au bugete care trebuiesc terminate, cheltuite si putem profita de acest lucru.
Caut persoane cu experienta sau fara sa contacteze firme pentru a finantarea proiectului Rovideo.
Se poate strange ca reclama, promovare, sponsorizare, donatie, cum credeti ca este mai usor pentru voi sau cum doreste firma.
Conturile pentru donatii le gasiti aici Implica-te in Proiectul Rovideo.net
Fiecare primeste un procent frumos din suma care intra in conturile indicate mai sus.
De preferat acolo unde este posibil la motiv de plata sa fie pus ceva de genul Support Rovideo <user/nume agent>
In acest fel castigam cu totii, Rovideo bani pentru a continua si voi sa aveti bani de sarbatori.

Ce iti trebuie pentru a acest job?
1. timp si vointa
2. un telefon si minute incluse
3. adresa email si bun la texte pentru ai convinge, acolo unde nu poti contacta direct
4. recomand sa contactati direct persoana responsabila

Daca te intereseaza scrie mai jos sau imi lasi PM pentru detalii.
Numele celor interesati vor fi publicate pe rovideo la Lista Agenti Autorizati pentru a evita unele neplaceri.

Nota/Bonus.

Cei care vreti credite bancare acum este timpul, pentru ca de aici mi-a venit ideea de mai sus.
Un amic a fost acum o saptamana sa ia un credit pentru o casa de 100k euro. In tot anul pana acum a fost refuzat dar a zis sa mai incerce. Cum se cunoasteam cu cel de la banca dupa ce i-au aprobat a intrebat cum de i-au dat acum si inainte il refuzau din prima.
Raspunsul a fost ceva de genul:
La final de an fiecare banca, firma trebuie sa indeplineasca un plan si ce nu a fost facut in tot anul se face acum pe ultima suta de metri pentru a da bine pe hartie.

Dupa ce amicul meu a luat acest credit au mai fost inca 3 si deja au primit confirmare la credite.
Nu stiu daca merge si in Romania, insa puteti incerca, plus conditiile sunt mult mai usoare, comisioane, etc.

NU acceptati dobanda relativa pentru ca veti regreta mai tarziu, doar una fixa.
 
Loading...
Back
Sus