Openload

Pai si netu nu are in continuare push notification bagat ?
Are in continuare. La fel si calitate proasta si la fel sterg video dupa 30 de zile :)) Tocmai mi-au sters 1300 de video inactive, sa creada ei ca ii mai folosesc ever..nu stau sa repun video la nesfarsit.
Thumb UP openload unde de ai premium le ai stocate ever :)
 
Are in continuare. La fel si calitate proasta si la fel sterg video dupa 30 de zile :)) Tocmai mi-au sters 1300 de video inactive, sa creada ei ca ii mai folosesc ever..nu stau sa repun video la nesfarsit.
Thumb UP openload unde de ai premium le ai stocate ever :)

Si cate views-uri pe luna iti trebuie ca sa ai cont premium ?
 
Streamango nu trimite de 2-3 saptamani e-mail de confirmare pentru plata. Problema nu o am doar eu, am citit si pe alt forum si din pacate nici macar la ticket-uri nu raspund.
 
Aveti careva cont mai bun decat premium/bronze? A inceput Netu.tv sa fie mai bun, calitate video mult mai buna, convertirea foarte rapida fata de Openload
Problema la ei e ca sterg videoclipurile care nu au vizionari timp de 30 de zile, deci daca adaugi un serial mai slab cautat, pana rankezi tu in google playerele trebuie puse iar
 
Vizionarea trebuie făcută de la cap la coada sau e de-ajuns doar deschiderea link-unui ?
Din ce stiu eu trebuie sa fie vizionat cel putin 20% din video ca sa se contorizeze.

Am deschis si eu vara aceasta un site de filme, am zis sa ma apuc mai in serios .. am urcat in prima luna 2000 de postari toate doar cu player de la netu (cate 2 la fiecare) si m-am trezit a 2-a luna cu sub 200 de playere ramase, m-am lasat pagubas :D
 
Ultima editare:
Din ce stiu eu trebuie sa fie vizionat cel putin 20% din video ca sa se contorizeze.

Am deschis si eu vara aceasta un site de filme, am zis sa ma apuc mai in serios .. am urcat in prima luna 2000 de postari toate doar cu player de la netu (cate 2 la fiecare) si m-am trezit a 2-a luna cu sub 200 de playere ramase, m-am lasat pagubas :D
Dece nu vorbesti cu AlexH sa te lasa sa urci seriale pe rovideo. Am văzut ca ii lasa pe unii sa urce, doar ca aici din cate știu nu castigi din vizionari, dar stii ca video iti ramane.
 
Dece nu vorbesti cu AlexH sa te lasa sa urci seriale pe rovideo. Am văzut ca ii lasa pe unii sa urce, doar ca aici din cate știu nu castigi din vizionari, dar stii ca video iti ramane.
Mi-a cam pierit pofta de la ultima incercare, dar o sa il intreb daca ma decid sa mai incerc :)
 
Din ce stiu eu trebuie sa fie vizionat cel putin 20% din video ca sa se contorizeze.

Am deschis si eu vara aceasta un site de filme, am zis sa ma apuc mai in serios .. am urcat in prima luna 2000 de postari toate doar cu player de la netu (cate 2 la fiecare) si m-am trezit a 2-a luna cu sub 200 de playere ramase, m-am lasat pagubas :D
Cu o metoda buna de a ascunde sursele rezolvi problema, daca nu, incearca sa pui iframe de pe altr site-uri pana cand site-ul tau are traficul necesar ca sa nu ti se mai stearga
 
Loading...
Back
Sus