Openload se inchide

mediaRPL

Member
Registered
Full Member
Din nefericire ne da de munca, trebuie sa eliminam sau sa inlocuim tot ce leaga de openload.
Programul de afiliere il inchide pe 15.04 si cei care au venitul sub 20 euro se duc pe apa sambetei. Chiar vroiam sa cer o plata acum cateva zile si bine am facut ca nu am cerut!
Cu ce il inlocuim?
 

Atașamente

  • 2019-04-15_00-26-36.jpg
    2019-04-15_00-26-36.jpg
    58,6 KB · Vizualizări: 56
Ce este de facut in acest caz? Cunoasteti vreo informatie legata de acest lucru? Se inchide tot site-ul sau doar nu v-a mai plati, cu ce host sa inlocuim openload-ul? Exista ceva sfaturi pe aici legate de subiectul asta?
 
Voi ce hosturi ve-ti folosi pe viitor ? Eu aveam openload singurul player pe site, acum trebuie sa iau tot site-ul la mana sa bag un nou host.
Edit: De streamango ce stiti? Se v-a inchide si acesta sau nu ? Merita sa bagam pe el ?
 
Ultima editare:
Cod:
https://www.fembed.com
și îl trec prin:
Cod:
https://network.2target.net
eu așa fac.
R.I.P Openload, o nouă etapă începe.
(EVOLUȚIA)
 
am auzit ca si stremango se v-a duce curand, din cate stiu sunt aceiasi admini la streamango ca si la openload, netu nu prea imi ofera incredere rusii ...
Edit: Cunoasteti ceva detalii despre streamango ?
 
nu inteleg...ce se intampla aici?
ce e cu meniu de la openload?
se inchide openload sau ce?
06e17e2cef19a4f3386e998e29dad0d5.png
 
se închide programul de afiliere..adică reclamele pe video rămân, video-urile rămân dar publisherul nu mai primește nimic
E ok si asa, dar trebuie sa ne gandim si pe viitor ca nu putem sti ce se v-a putea intampla, ce le bese mintea peste o luna, doua ...
 
se închide programul de afiliere..adică reclamele pe video rămân, video-urile rămân dar publisherul nu mai primește nimic
E un fel mai modern de a spune , faceti curatenie pe site , foarte curand se inchide de tot .
Nu mai dau bani , nu mai urca nimeni si asa au o tona de reclame pe player .
Nu mai urca nimeni , mai fac si ei bani cateva luni dupa playerele vechi deja aflate pe nenumarate site fara sa faca plata deloc .
Si cand nu vor mai avea vizite vor inchide de tot proiectul .
Deci dupa mine in mare e destul de simplu , sters playere vechi , migrat spre alte site care merg sau deschis site de upload propriu .
 
Loading...
Back
Sus