Openload se inchide de tot sau doar a oprit afilierea?

raresfranky

Active Member
Registered
Full Member
Salutare! După cum apare si in titlu, openload se va Închide de tot sau doar a oprit afilierea. Am deja cam 12.000 de video băgate pe site si nu prea as vrea sa le mut pe netu sau alte chestii. Ideea este ca fac destui dolari cât sa rămân pe openload si fără sa ma plătească.
In caz ca se Închide, știe cineva o modalitate mai rapida de a schimba playerele? Openload, netu si apoi pe site?
Multumesc! Astept răspunsurile voastre!
 
Marcel a anuntat in topicul oficial ca nu se inchide openload, ca incearca sa gaseasca o metoda de a baga reclame eficient pentru a ramane in "viata", dar programul PPV ramane inchis definit (dupa spusele lui).

Eu sincer m-am mutat pe netu si fac dublu (si inca oleaca) fata de openload. Cel putin pe serialele/filmele vizionate merita sa-l pui ca prim player. Am fost putin sceptic la inceput, dar am vazut pareri bune despre el pe forum si am zis sa-i dau o sansa. (multumiri lui @Naruto9 ca datorita lui am zis sa incerc si sa nu mai fiu carcotas :D )
 
Marcel a anuntat in topicul oficial ca nu se inchide openload, ca incearca sa gaseasca o metoda de a baga reclame eficient pentru a ramane in "viata", dar programul PPV ramane inchis definit (dupa spusele lui).

Eu sincer m-am mutat pe netu si fac dublu (si inca oleaca) fata de openload. Cel putin pe serialele/filmele vizionate merita sa-l pui ca prim player. Am fost putin sceptic la inceput, dar am vazut pareri bune despre el pe forum si am zis sa-i dau o sansa. (multumiri lui @Naruto9 ca datorita lui am zis sa incerc si sa nu mai fiu carcotas :D )
O sa scada acum si netu dupa migratia celor ce folosesc openload. Deja seara nu mai poti uploada nimic
 
Loading...
Back
Sus