Openload are domeniu suspendat de iccan

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Gata cu openload. Am citit acum știre ca are domeniu suspendat de iccan.
Ce veti face acum?
Ce viitor mai au site de filme???
Căutați topicul cu videomega daca vreti sa schimbati player openload cu altceva.
 
Mie imi merge siteul openload.co

Mai era cineva pe openload de cat au scos aflilierea? Sincer ma bucur ca au patit asta pentru tot ce au facut la toti userii inainte de a inchide aflilierea.
 
Ultima editare:
numai functioneaza openload.co ,observ si eu..e suspendat sau au bagat ei vrajeala ca sa il inchida ?faza e ca extensia asta .co nu apartine de icann,si daca cauti prin whois nu apare suspendat.... eu zic ca a fost inchis de proprietar,stim bine ca a scos affilierea deci ma gandeam ca il va inchide

"The requested top-level domain is not supported; this tool supports all delegated gTLDs contracted with ICANN and their corresponding second level domains. "
 
Ultima editare:
Am primit raspuns din partea lor pe skype : "wil be solved", "domain was suspended with unknown reason".
Este in continuare un site destul de popular si raspund de fiecare data la dmca-uri . Eu zic sa mai asteptati pana rezolv ei problema.
 
Cod:
UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE ( post_content, 'openload.co', 'oload.tv' );

Pentru mass replace in wordpress. Faceti backup inainte.
 
Din pacate am intrat iarasi si nu mai merge, si nu era vorba de cache sau altceva. Pur si simplu am vrut sa imi schimb domeniile la coduri si imi functiona, m-am si logat.
 
Loading...
Back
Sus