Online.net server dedicat

dan

Member
Registered
Full Member
Salutare Roforum,
De vreo 2 zile tot incerc sa inchiriez un server de la online.net dar tot imi apare:
"Error: You are not allowed to order. Please contact Online support for more information."
Nu prea as vrea sa intru in contact cu ei deoarece serveru il foi folosi pentru filme online
Multumesc anticipat! :)
 
Si ce crezi ca se va intampla daca il folosesti pentru filme online , eu il folosesc de doi ani pentru asa ceva .
Deschizi un ticket si in cateva minute iti rezolvi problema .
 
Salutare Roforum,
De vreo 2 zile tot incerc sa inchiriez un server de la online.net dar tot imi apare:
"Error: You are not allowed to order. Please contact Online support for more information."
Nu prea as vrea sa intru in contact cu ei deoarece serveru il foi folosi pentru filme online
Multumesc anticipat! :)
deschide ticket. Nu au treaba cu ce hostezi tu pe server. Exista sectiune de Abuz, si doar cand sunt notificati atunci te contacteaza. In rest nu au treaba cu tine
 
Ms pentru raspunsuri, tocmai am deschis un ticket.
Are cineva filme hostate la ei pe servere?
Am avut in trecut si nu au fost probleme, stiu ca nisa asta este una ilegala si chiar m-am mirat cand am vazut ca nu ii intereseaza de asta.

P.S:

Si ce crezi ca se va intampla daca il folosesti pentru filme online , eu il folosesc de doi ani pentru asa ceva .
Deschizi un ticket si in cateva minute iti rezolvi problema .

Are deja yepuras, mai ales ca are si 2 ani de cand face chestia asta.
 
Am avut in trecut si nu au fost probleme, stiu ca nisa asta este una ilegala si chiar m-am mirat cand am vazut ca nu ii intereseaza de asta.

Cred ca stii ca multe servere au pe ele site-uri ilegale, filme , xxx etc.
Stiu si ei asta dar castiga bani de pe urma asta mai bine decat de pe cei cu siteuri legale.
Deci li se merita.

Cumpara linistit de la ei @dan ca nu ai nici o treaba si merge foarte bine serveru.
 
nu poti plati prin paypal..
Dupa 3 luni de vechime sau 3 facturi platite se va activa si paypal. La inceput doar plata cu cardul este activa.
 
Revin cu un raspuns.... la 24h dupa ce am luat serverul, dupa ce am stat sa-l configurez o zi intreaga cu ce aveam nevoie... primesc acest mail superb :D
Subject : Server 119485 locked
Dear Sir or Madam,
Your server number 119485 has been locked for illegal activities.
If you have any questions, please contact our assistance https://console.online.net/assistance/
Best regards,
--
The Online team
 
Revin cu un raspuns.... la 24h dupa ce am luat serverul, dupa ce am stat sa-l configurez o zi intreaga cu ce aveam nevoie... primesc acest mail superb :D
Subject : Server 119485 locked
Dear Sir or Madam,
Your server number 119485 has been locked for illegal activities.
If you have any questions, please contact our assistance https://console.online.net/assistance/
Best regards,
--
The Online team
illegal activities poate insemna multe lucruri. Ce ai facut mai exact pe server?
 
Ceva ai facut pe server de a atras atentia si suspendat serverul.
Am 3 servere la ei + 1 vps pe care tin atat filme online cat si adult fara probleme.Mai stiu si pe altii care fac acelasi lucru fara sa aiba probleme.
Poti fi sincer cu noi si sa ne spui ce anume ai facut. :D
 
In afara ce am zis mai sus nu am facut nimic.... am deschis un ticket si mi-au cerut id si copie de pe card... presupun ca nu am trecut numele meu cand am creat contu
 
Loading...
Back
Sus