Ofer servicii de creare site-uri și magazine online

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Acum câțiva ani acest tip de mesaj poate aducea ceva clienți si era ceva wow, insa in 2019 sa postezi un astfel de anunt si sa te aștepți clienți, trebuie sa fii....

Daca ati vedea un astfel de anunt si chiar ati fi interesati, ați contacta autorul anunțului??
_20191008_214421.JPG
 
Depinde unde e postat. Acum cativa ani a fost si aici pe forum un anunt de tipul asta, a fost ceva valva. L-am intrebat pe user cam cat ia, zicea ceva de genul 50-100 euro pe un wordpress basic. Nu lucrez pe wordpress, altceva nu stia, ma interesa sa il subcontractez. Am avut si o reactie cam aiurea, ca la banii astia isi bate joc de meserie. Dupa aia am regretat ca am zis . Fiecare isi estimeaza cum stie munca si mai ales ce ofera calitativ. Postat pe acest forum, un asemenea anunt ar starni zambete. Dar acelasi anunt pe platforme gen olx, poate avea succes
 
Pe olx din cate am vazut sunt destul de multi care ofera astfel de servicii . Chiar si eu ofer astfel de servicii , dar numai local, aici in zona mea, celor cunoscuti . Si doar cu wordpress lucrez .
 
Loading...
Back
Sus