Ofer găzduire web SSD NVMe cu LiteSpeed și Protecție DDoS

COLBYLICIOUS

Member
Registered
Salut dragi cititori ai RoForum, am dat drumul la pachetele de găzduire web shared cu SSD NVMe, LiteSpeed și Protecție DDoS.

OFERTĂ EXCLUSIVĂ! Introdu codul GAZDUIRE25 în coșul de cumpărături și beneficiază de o reducere de 25% la pachetele de găzduire Basic, Plus și Advanced. Banii înapoi în 14 zile dacă nu ești mulțumit.

EXCLUSIV PENTRU MEMBRII ROFORUM! Dacă veți comanda și lăsați numărul comenzii aici în topic, vă voi adăuga încă 50% stocare (spre exemplu, dacă ați comandat un pachet de găzduire ce are 5GB stocare, vă voi aloca cei 50% din aceștia, adică încă 2.5, în final fiind 7.5GB).

Pentru detalii și comenzi accesați: https://simpixel.ro/gazduire-web/

Vă mulțumesc pentru atenție.
 
Nu știu de unde scoți preturile acestea dar nu se merită..exemplu eu dau 60 cenți pe spațiu nelimitat domenii nelimitate , SSD NVMe, LiteSpeed și Protecție DDoS, etc...și tu ceri 3$ pe 5 GB...se vede că nu ai studiat piața înainte să lansezi proiectul...
Exemplu ce pot lua la 3$ în imagini, plus suport 24/24 chiar pe whatsapp nu prin tichete...

Screenshot_2023-05-17-06-41-36-70_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2023-05-17-06-26-23-87_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Screenshot_2023-05-17-06-26-14-03_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Fără supărare dar mai mult de 2$ eu unul nu aș da pe un shared hosting, ținând cont că am și vps la 3,5$ de la o altă găzduire...pe un shared de 5gb maxim 1$ pe lună,spațiul ăla nu îmi ajunge nici să incarc 2-3 scripturi bune...
Oricum succes maxim cu proiectul tău...
 
Ultima editare:
Salut, Kukool! Mulțumesc pentru reply-ul pe care l-ai lăsat. În legătură cu observația ta, îți dau dreptate, nu te judec doar că nu multă lume are experiență cu VPS-urile astfel încât să aibe grijă de serverul pe care îl au astfel încât cei care nu doresc să-și bată capul să învețe aceste lucruri, preferă să cumpere găzduire shared.

Support-ul pe care-l ofer prin intermediul SimPixel poate fi atât prin tickete, mail cât și prin WhatsApp. De asemenea, serverul unde sunt găzduite site-urile este în România și te asigur că nu este atât de ocupat încât să fie probleme în rularea eficientă a site-urilor.

Îți atașez 2 link-uri la testele de Page Speed Insight de pe un website care nu are decât WordPress instalat ca să-ți faci o idee cam cum rulează un site by default: mobil / desktop

Dacă mai ai întrebări sau nelămuriri nu ezita să mi le adresezi.
 
Prețuri noi începând cu luna iulie!

Am REDUS toate prețurile definitiv cu un euro per pachet.
Noile prețuri sunt următoarele:

Pachet Găzduire Web Start

1.99€/lună

Spațiu 2GB SSD NVMe
CPU 3.2 GHz = 1 CPU
RAM 1GB
Domenii găzduite 1

Pachet Găzduire Web Basic

3.99€/lună

Spațiu 5GB SSD NVMe
CPU 6.4 GHz = 2 CPU
RAM 2GB
Domenii găzduite nelimitate

Pachet Găzduire Web Plus

6.99€/lună

Spațiu 10GB SSD NVMe
CPU 9.6 GHz = 3 CPU
RAM 3GB

Pachet Găzduire Web Advanced

12.99€/lună

Spațiu 20GB SSD NVMe
CPU 12.8 GHhz = 4 CPU
RAM 4GB

TESTEAZĂ! Introdu codul TRIAL la finalizarea comenzii și beneficiază de O LUNĂ GRATUITĂ la pachetele de găzduire web Start și Basic.

De asemenea, dacă veți comanda și lăsați numărul comenzii aici în topic, vă voi adăuga încă 50% stocare (spre exemplu, dacă ați comandat un pachet de găzduire ce are 5GB stocare, vă voi aloca cei 50% din aceștia, adică încă 2.5, în final fiind 7.5GB).
 
Prețuri noi!

Am REDUS toate prețurile, DIN NOU!
Noile prețuri sunt următoarele:

Pachet Găzduire Web Start

1.99€/lună

Spațiu 2GB SSD NVMe
CPU 3.2 GHz = 1 CPU
RAM 1GB
Domenii găzduite 1
Click pentru a comanda

Pachet Găzduire Web Basic

2.99€/lună

Spațiu 5GB SSD NVMe
CPU 6.4 GHz = 2 CPU
RAM 2GB
Domenii găzduite nelimitate
Click pentru a comanda

Pachet Găzduire Web Plus

4.99€/lună

Spațiu 10GB SSD NVMe
CPU 9.6 GHz = 3 CPU
RAM 3GB
Click pentru a comanda

Pachet Găzduire Web Advanced

7.99€/lună

Spațiu 20GB SSD NVMe
CPU 12.8 GHhz = 4 CPU
RAM 4GB
Click pentru a comanda

OFERTĂ! Introdu codul OCT50 la finalizarea comenzii și beneficiază de 50% REDUCERE la toate pachetele de găzduire web cu ciclul de facturare pana la un an de zile! Ofertă valabilă până la sfârșitul lunii.

De asemenea, dacă veți comanda și lăsați numărul comenzii aici în topic, vă voi adăuga încă 50% stocare (spre exemplu, dacă ați comandat un pachet de găzduire ce are 5GB stocare, vă voi aloca cei 50% din aceștia, adică încă 2.5, în final fiind 7.5GB).
 
Vin cu o ofertă, zic eu, de nerefuzat pentru voi! Și anume, reducere 50% la TOATE PACHETELE DE GĂZDUIRE WEB!

Toate pachetele de găzduire web beneficiază de următoarele:
  1. Panou cPanel
  2. Stocare hardware SSD NVMe
  3. Căsuțe de mail nelimitate
  4. Baze de date nelimitate
  5. Subdomenii nelimitate
  6. Server LiteSpeed
  7. CloudLinux
  8. Backup-uri zilnice
  9. Uptime 99.9% garantat
  10. Bandă nelimitată
  11. Securitate prin Imunify360
  12. Protecție DDoS prin Voxility

Pachet Găzduire Web Start

Spațiu 2GB SSD NVMe
CPU 3.2 GHz = 1 CPU
RAM 1GB
Domenii găzduite 1
̶1̶.̶9̶9̶€ 0.99€/lună (primele 3 luni, pe urmă 1.99€/lună)
* folosind codul BF2023 la finalizarea comenzii
Comandă acum!

Pachet Găzduire Web Basic

Spațiu 5GB SSD NVMe
CPU 6.4 GHz = 2 CPU
RAM 2GB
Domenii găzduite nelimitate
̶2̶.̶9̶9̶€ 1.49€/lună (primele 3 luni, pe urmă 2.99€/lună)
* folosind codul BF2023 la finalizarea comenzii
Comandă acum!

Pachet Găzduire Web Plus

Spațiu 10GB SSD NVMe
CPU 9.6 GHz = 3 CPU
RAM 3GB
Domenii găzduite nelimitate
̶4̶.̶9̶9̶€ 2.49€/lună (primele 3 luni, pe urmă 4.99€/lună)
* folosind codul BF2023 la finalizarea comenzii
Comandă acum!

Pachet Găzduire Web Advanced

Spațiu 20GB SSD NVMe
CPU 12.8 GHhz = 4 CPU
RAM 4GB
Domenii găzduite nelimitate
̶7̶.̶9̶9̶€ 3.99€/lună (primele 3 luni, pe urmă 7.99€/lună)
* folosind codul BF2023 la finalizarea comenzii
Comandă acum!

Metode de plată acceptate: Plată cu cardul prin Stripe, PayPal, transfer bancar.

------------------------------------------------------------

Dar stai, asta nu e TOT! Cu ocazia acestui Black Friday, oferim și GĂZDUIRE WEB PE VIAȚĂ! Da, pe viață!

Toate pachetele de găzduire web LIFETIME beneficiază de următoarele:
  1. Panou DirectAdmin
  2. Stocare hardware SSD NVMe
  3. Căsuțe de mail nelimitate
  4. Baze de date nelimitate
  5. Subdomenii nelimitate
  6. Server LiteSpeed
  7. CloudLinux
  8. Backup-uri zilnice
  9. Uptime 99.9% garantat
  10. Bandă nelimitată
  11. Protecție DDoS

Lifetime DirectAdmin 2GB

2GB SSD NVMe
Domenii nelimitate
Subdomenii nelimitate
Valabil in Germania, Europa
Preț: 20€
Comandă acum!

Lifetime DirectAdmin 2GB

5GB SSD NVMe
Domenii nelimitate
Subdomenii nelimitate
Valabil in Germania, Europa
Preț: 30€
Comandă acum!

Lifetime DirectAdmin 2GB

10GB SSD NVMe
Domenii nelimitate
Subdomenii nelimitate
Valabil in Germania, Europa
Preț: 50€
Comandă acum!

Metode de plată acceptate: Plată cu cardul prin Stripe, PayPal, transfer bancar.

------------------------------------

Detalii societate:
SIMPIXEL DESIGN SRL-D
Nr. Reg. Com. J27/122/2022
CUI: 45561267

Și da, avem licență pentru WHMCS.
image.png
 
Interesantă oferta.
Cateva modificări.
1. Cand dai click pe comanda acum să meargă direct pe pachetul ales pe client, altfel nu vad rostul sa ai link la fiecare pachet dar sa duca pe homepage
2. Daca aleg orice pachet pe o perioadă de 6 luni sau 12, nu se aplica reducerea. Trebuie neapărat sa aleg pentru 3 luni sa primesc reducere.
Ideal ar fi ca acest code sa se funcționeze pentru orice perioada unde se aplica aceiași reducere pentru primele 3 luni.

Daca este complicat poti face de genul: cumpara un pachet de 12 luni si primești 3 luni gratis si cam tot acolo iesi.
 
Salut Alex,
1. Când dai click pe fiecare link în parte asociat pachetului, trebuie să introduci domeniul tău și practic este selectat pachetul respectiv. Am probat acest lucru de pe vreo 3 dispozitive și nu te redirecționează către homepage cum ai menționat.
2. Oferta este doar valabilă doar pentru pachetele achiziționate lunar sau trimestrial, deci cele de 6 și 12 luni nu pot beneficia de această reducere.
 
La mine asa a fost cand am dat click pe "comanda acum" de asta am si postat.
Cat despre reducere, fiecare decide marketingul care consideră ca ii este favorabil.

Iti voi cumpăra pachetul de 10gb pentru 3 luni.

Mulțumesc frumos pentru răspuns.
 
Loading...
Back
Sus