Ofer 100 RON pt. un free trial ...

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Ofer 100 RON pt. fiecare cont free trial validat. Validarea se face prin email, nr. telefon si card. Puteti face mai multe conturi/persoana. Daca detii 3 carduri poti face 300 RON, daca ai 10 = 1000 RON ...

Scurt tutorial :

fnf8d9N.png


Poza 1: https://i.imgur.com/hpFYND8.png
Poza 2: https://i.imgur.com/DCwGUfL.png

Dupa ce ai terminat toti pasii si nu apare nicio eroare o sa primesti un email instant. Acela este email-ul automat pt. crearea contului. Dar pt. validare mai trebuie sa primiti un email in aproximativ 15 minute. De cele mai multe ori in acel email te intreaba care este acea suma de "0,XX RON". Afli suma si o trimiti prin email, apoi o sa primesti o parola. Cand ai primit acea parola, contul este 100% validat si primesti cei 100 RON.

Pot plati prin paysafecard, transfer bancar, paypal, etc.

Edit: Momentan nu mai dispun de paypal, raman doar celalalte 2 variante.
 
Ultima editare:
Nota:
Ar trebui sa anunti pe cei interesati ca dupa perioada de trial acestia vor fi taxati cu cateva mii de dolari. Nu stiu daca functioneaza dezactivarea la subcribe, asa ca atentie mare cei care va bagati.
Plus alte probleme de ordin legal daca nu inchide subscribe inainte de expirare.
 
Contul este free trial, nu veti fi taxati cu niciun leu. Doar conturile upgrade sunt, ceea ce nu este cazul aici ...
Hy7HLJk.png


Nici la sfarsit nu veti fi taxati. Stiu persoane carora le intra salariu lunar pe card si nu au fost taxati cu un leu pt. acest free trial si nu au oprit nimic. Ca masura de securitate puteti folosi carduri pe care aveti doar 2-3 lei. Nu asta e problema ci faptul ca se aproba conturile putin mai greu ca inainte ...
 
@kLande., poti sa ne spui la ce folosesti aceste conturi? pentru ca este o mica mare problema, nu poti sa stergi cardul adaugat si se poate taxa in plus daca depasesti resursele sau perioada respectiva de free trial.
 
Plus ca are toate datele voastre o data cu contul.
Clar, si ca sa fie si mai amuzanta treaba, acum ceva timp deschisese un topic in care intreba urmatoare chestie :))
Vreau sa folosesc un free trial pe un site, care in mod normal e cateva sute de dolari, dar prima luna e gratuit, iar apoi cu bani. Mi-a spus cineva ca el mai avea o suma modica pe card, gen 10 lei si i l-au mai prelungit cateva luni, pana au vazut ca nu alimenteaza deloc cardul.

Intrebarea mea e, daca te folosesti de el inca 2-3 luni fara a plati, iti pot cere in vreun fel banii ?
 
@stam , Da inca este valabil.

@PhoeniXman , Nici nu ma uit la date, pot fi fake. Si tu le stii pe ale lu` vecinu, ce faci cu ele ?

@Susp3kt
Conturile le voi folosi pt. a beneficia de serviciile lor in mod gratuit pe perioada trialul-ui.
Din ce stiu eu cardul merge inlocuit nu sters (sau cum am scris si mai jos, merge inchis de tot de la banca pt. cine vrea)
Dar repet, e un free trial. Puteti citii termenii si conditiile. Nu platesti in plus decat daca faci upgrade. Pt. upgrade trebuie facuta si o cerere, lucru care nu se va intampla.
In cont nu apar asa multe date. Numele am spus ca puteti sa-l puneti si fake, nu-mi trebuie date personale, nici nu ma uit la nume. Iar cardul o data adaugat nici macar voi nu mai puteti vedea datele de pe el din cont pt. ca apare de genul "XXXX XXXX XXXX 1423". Imi trebuie doar parola la cont ...

Topicul acela l-am facut cand nu eram informat, si la fel imi puneam si eu aceleasi intrebari pe care unii vi le puneti acum. Iar site-ul era altul unde nu era totul free, aici este ...

Altceva ce pot sa va mai zic. Dupa verificarea contului cine vrea poate chiar sa si inchida cardul la banca. Daca era pt. altceva primeam ban instant. E folosit doar ca metoda de verificare, ca cea prin telefon si atat ...

Si da mi-am bagat propiul card si eu si un prieten. Lui i-au dat free trialul, mie nu, de asta prefer sa platesc pt. el ...
 
Selectati la tara Romania.
Apoi numarul il scrieti fara ZERO in fata, adica 0750 devine 750 ...
Click Request Code.

Daca nu merge, apasati de mai multe ori. Codul pe telefon vine 100% ...

P.S. Ca sa va motivez putin, pt. primul cont creat si aprobat o sa platesc 150 RON in loc de 100 ...
 
Sigur este ceva la mijloc, deoarece, de ce ai spus în ultimul post că primul cont creat și aprobat vei oferii 150 de lei și nu 100, ceea ce înseamnă că aprobarea respectiva a contului nu este așa ușoară și nici orice cont nu va fi aprobat. Ceea ce înseamnă ca sa spunem că își creează cont 1000 de oameni și se aprobă doar 3, cu restul 997 de conturi create și cu datele lor de pe card ce se va întâmpla ?

De ce nu vrei sa dai toate detaliile ?
 
Loading...
Back
Sus