Ofer 100 RON pt. un free trial ...

Ce sa fie la mijloc? Daca iti faci cont si nu ti-l aproba e ca si cand nu ti-ai face, nu-ti accepta cardu' adica ... Iar in cazul ala mie nu-mi dai absolut nimic.

Unii nu aveti ce face si lasati comentarii dubioase.

Daca am zis ca datele le poti pune fake iar cardul il poti inchide si mai apoi sa mi dai acces la cont. Ce vrei mai mult de atat ?
 
Conturile le voi folosi pt. a beneficia de serviciile lor in mod gratuit pe perioada trialul-ui
sa zicem ca ai nevoide de un cont anume, gen netflix, il folosesti pe perioada pe care o ai. daca toate sunt pe septembrie-octombirie cum te folosesti tu de toate deodata ? asta suna a teapa pt mine si daca vrei sa mai vina oamenii ar trebui sa dai niste explicatii.
 
Pai nu e ca pe netflix. Pe netflix poti sa ai si 10 tot de unu te folosesti. Aici fiecare cont in plus, inseamna bani in plus, altfel nu as plati pt. el, cred ca e logic ...

Teapa e daca nu te platesc pt ce am promis.
 
Eu codul prin telefon l-am primit instant. Incearca si cu alt numar ...

Chiar si dupa validarea contului, cei de la Oracle scriu clar ca este folosit cardul doar ca metoda de verificare, nu for fi opriti bani de pe el : https://i.imgur.com/f1Fetsh.png
 
Ultima editare:
Bagă-te boss în guvern, le ai cu vrăjeala. Nu trebuie să fiu savant să știu că ceva nu e bine. Cine-ți dă atâția bani degeaba?
Aveți grijă tovarăși, să nu rămâneți pe minus la balanță + date furate.
 
Amuzant comentariu. Daca scrie clar pe site ca nu este niciun cost chiar unde adaugi cardul, tu esti turc ?

"Cine iti da atatia bani pe degeaba?"

Primesc un free trial de 1200 Ron, pe care eu incerc sa-l cumpar la un pret mai mic si sa ma folosesc de el ? Nu e logic de unde vine profitul meu ?

De la 100 la 1200 e o diferenta de 1100 Ron ...

Cui i se pare oferta prea mica, mai putem negocia pretul ...

Legat de date am explicat de 1000 de ori ca pot fi fake. Ce naiba sa fac cu niste date fake? Iar cardul pe orice site pe care faci plati apare de forma "xxxx xxxx xxxx 2311", nu poate fi folosit in alte parti ...

Am explicat deja de atatea ori. Comentariile astea aberante deja sunt off topic. Informeaza-te si apoi lasa comentarii, esti pe langa total ...
 
Loading...
Back
Sus