Ofer 1 $ pentru 5 topicuri pe un forum webmasteri in Lmba Engleza

Sacalul

Well-Known Member
Registered
Banned
De curand am lansat un forum pentru webmasteri in limba engleza si am nevoie de useri cunoscatori ai limbii engleze, pentru a se inscrie si sa posteze pentru a-l testa.
Astazi am conceput chiar si un concurs prin care sa rasplatim activitatea membrilor nostri, asadar fiecare topic sau postare conteaza.
OFER:
- 1$ pentru 5 topicuri,
-5 centi pentri o postare, plata in Paypal
CERINTE JOB:
- Se poate inscrie oricine,
- Fara conturi multiple,
- Fara spam,
-Fara postari copy/paste
-Fara postari google translate
-Fara postari in limba romana
- Se cere min 5 topicuri sau min 5 postari, exclus off topic si mesaje scurte gen "salut" bravo" etc
OBLIGATORIU:
Sa va inscrieti cu acelasi user de pe roforum ca sa stiu cu cine stau de vorba, adresa PP si optional link catre postari aici sau in privat.
Cei care participa la minijob sa anunte in acest topic
LINK de inscriere:
https://forums.webmastersmind.com
Doresc sa construiesc o comunitate internationala bazata pe incredere. Fara subiecte non-sense, ajutor reciproc, gratuit si eficient.
Va astept in nr mare
cu respect!
Sacalul
 
Ultima editare:
Concursul consta in plata unui dolar pentru 5 postari ?
Adica daca postez 25 de postari primesc 5$?
5 topicuri se plateste cu 1$
1 postare se plateste cu 5 centi.
Plata la fiecare 5 topicuri sau 5 postari.
Fiecare user nu poate participa de 2 ori la acest concurs, in cel mai fericit caz , maximul pe care il poate primi un user la acest minijob este de 1$ si 25 centi ..insemnand 5 topicuri si 5 postari
 
5 topicuri se plateste cu 1$
1 postare se plateste cu 5 centi.
Plata la fiecare 5 topicuri sau 5 postari.
Fiecare user nu poate participa de 2 ori la acest concurs, in cel mai fericit caz , maximul pe care il poate primi un user la acest minijob este de 1$ si 25 centi ..insemnand 5 topicuri si 5 postari
Topicurile însemnând tutoriale? Dezvoltă oferta. Care este câştigul şi interesul dacă eu câştig doar 1,25 $ ? Mai bine-mi caut clienţi în timpul pierdut pentru a face acolo topicuri.
 
Topicurile însemnând tutoriale? Dezvoltă oferta.
Intra pe forum si vezi cam ce topicuri sunt pe acolo..
Care este câştigul şi interesul dacă eu câştig doar 1,25 $ ? Mai bine-mi caut clienţi în timpul pierdut pentru a face acolo topicuri.
In viata mai trebuie sa si daruesti , daca umbli doar dupa castig si interes ..vei ramane singur.
 
Acest topic este valabil pana in data de 28 Iulie ..dupa care se inchide..Conditiile raman aceleasi. De asemenea vreau sa multumesc tuturor membrilor roforum ..care mi-au intins o mana si s-au inregistrat. Tinem legatura!
 
Loading...
Back
Sus