Ofa Production Video

Oprisan Alina

Cică dorm. Noapte bună!
Registered
Full Member
 
Nu am inteles mai nimic din ce ai scris, sa te ajutam pe tine sa ajuti pe nustiu cine? fonduri europene ? :), totusi e bine cu nu ai luat lectii de viata de la guta, eu iti indic timpul sa-l pierzi mai mult prin scoala.
 
Buna puteai sa pui intrebarea altfel nu ce e asta. Lucrez cu un program Pro show producer e despre slide show pentru lectii de viata care canta Voltaj - De maine.
Asta e nu mai e publicitate ci o campanie despre oameni cu dizabilitati si am o pagina si grup pentru scop nobil de a ajuta nu cu vorbe ci fapte sa treaca mai departe si sa nu ii marginizeze pentru ca suntem toti suntem egali nu diferiti. Vreau sa strang fonduri europene pentru a ii ajuta cu orice ce au nevoie.
E nevoie de timp sa ma ajutati si voi daca vreti.
E un lucru maret ceea ce vrei sa faci tu pentru cei cu dezabilitati dar....
Postand aici pe forum aiurea in mai multe topicuri o sa adraga mai multe sanctiuni dupa care BAN.
Ceea ce faci tu acuma nu e bine.
Trebuia sa deschizi un topic in care sa specifici ceea ce doresti sa faci, sa dai explicatii detaliate. Asa un titlu pus si un clip nu are nici un sens si ii deranjeaza pe multi.
 
E un lucru maret ceea ce vrei sa faci tu pentru cei cu dezabilitati dar....
Postand aici pe forum aiurea in mai multe topicuri o sa adraga mai multe sanctiuni dupa care BAN.
Ceea ce faci tu acuma nu e bine.
Trebuia sa deschizi un topic in care sa specifici ceea ce doresti sa faci, sa dai explicatii detaliate. Asa un titlu pus si un clip nu are nici un sens si ii deranjeaza pe multi.
ok multumesc o sterg
 
De fapt nu e pentru campanie am fost nervoasa si am gresit ce voiam sa scriu. E pentru reclama video sa inteleaga lumea. Iar pentru campanie o sa deschid la coltul vesel. Multumesc totusi ca ai fost amabil si nu voi mai repeta greselile pe acest forum. O zi placuta
Greselile duc la Sanctiuni. Noi nu avem de unde stii exact ce vrea un user de pe aces forum sa faca. Citeste inainte sa postezi + Gandeste.
 
Loading...
Back
Sus