O noua moneda virtuala !

Christian Bogdan

Active Member
Registered
Full Member
Salutare, am vazut ca s-a facut o noua moneda virtuala.Universa este acum in faza ICO ceea ce inseamna ca strang fonduri pentru lansare adica au cel mai mic pret posibil -0,0125$/moneda.E fondata de cel mai mare venture capitalist din Rusia.E sustinuta de fondatorul McAfee.Este de 1000x mai rapida decat bitcoin si 100x cheaper transaction fees.Mai sunt 2 zile pana la inchiderea lansarii si daca te inscrii primesti 50 tokens gratuit fara a face nimic (0 cost rist = 50 tokens) care ar putea valora ceva in viitor sau nu.

Aveti aici linkul: https://check.universa.io/-6PBwGY#_=_
 

Atașamente

  • aaaa.PNG
    aaaa.PNG
    55 KB · Vizualizări: 20
Mie mi-a dat.
M-am inregistrat prin linkul lui ..si logat cu google...daca iti faci cont direct cu adresa de email nu iti da nimic..daca te logezi cu Facebook sau Google primesti moca

Screenshot_2.jpg
 
Less than 9 hour
1f4a1.png

left to purchase Universa tokens until the Token Sale end,
so hurry up!

Universa — next big blockchain
Universa works
2714.png
✔1000 times faster and transactions cost
2714.png
✔100 times cheaper than Bitcoin

Hai sa profitam acum cat mai putem !! :cool:
 
ce wallet trebuie folosit?!
In general orice wallet care suporta ERC-20. Din cate vad au propriul exchange sau ceva de genul. Cand dai click pe retragere te pune sa iti faci cont pe un site care le apartine si acolo vor ajunge tokenii.
 
In general orice wallet care suporta ERC-20. Din cate vad au propriul exchange sau ceva de genul. Cand dai click pe retragere te pune sa iti faci cont pe un site care le apartine si acolo vor ajunge tokenii.
Withdraw tokens

Your withdrawal request was successfully sent.

Your requested:

1310 UTN

to your account at Universa Blockchain (MainNet)
........
Your withdrawal is in progress... We will notify you soon.

Am retras eu, acum astept ceva de confirmare
 
am dat si eu retragere de multa vreme, dar nu mi-a cerut pe nicaieri sa introduc nici un wallet, nu mi-a cerut nimic.
acuma sta mesajul asta:
Withdrawal requested:

50 UTN

to your account at Universa Blockchain (MainNet)

*******@gmail.com

Your withdrawal is in progress... We will notify you soon.

ce e de facut mai departe?
 
Loading...
Back
Sus