O"iubește cu adevărat"

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
O femeie care o suge doar atunci când "iubește cu adevărat", e ca și cum Simona Halep ar servi doar la turneele importante, în rest ar servi un chelner în locul ei. ( Mihai Bendeac / Facebook )
Oare asa este? Voi ?? Ce ziceti? Poate aflam si parerea domnisoarelor de aici de pe forum ...
 
Cred ca vei fi foarte popular printre "domnisoarele" de pe forum :)
Se aplica si la barbati ? Dau cu limbuta doar cand iubesc cu adevarat ? :))
 
O femeie care o suge doar atunci când "iubește cu adevărat"
Este cea mai mare prostie din lume. Faza ca fac X doar cand iubesc pe cineva (valabil pentru ambele parti) este o mare minciuna si prostie si in majoritatea cazurilor vine din partea celor care o fac tot timpul, oriunde, oricum si o spun la acei fraieri care cred orice si ca pasarica este in palma.
Problema nu este cine o spune, ci cine crede asa ceva. La fel si raspunsul la intrebarea Cati barbati ai avut inaintea mea si mereu raspunsul este maxim 3.

Eu nu am intalnit nici macar o femeie/fata in viata mea care sa nu-i placa asa ceva, poate si din cauza ca nu accept mironosite care se dau fecioare.

La fel cred ca este o prostie faza Nu o fac din prima seara cu tine, chiar daca imi doresc foarte mult, pentru ca nu vrea sa crezi ca sunt o curva. Asa ca astept trei zile si apoi o facem.
Pai draga mea daca amundoi vreme ce treaba are faza cu 3 zile, ca indiferent cate zile asteptam este alegerea mea daca te consider curva sau nu. Sau crezi ca te face mai putin curva daca astepti 3 zile.

Asa cum am spus mai sus, depinde de cine accepta asa ceva sau crede. La mine daca o fata/femeie incepe cu faze de genul acesta ii spun PA din prima.
 
Loading...
Back
Sus