NUME SITE TV ONLINE

florin11

Fi om cu cine trebuie!!
Registered
Full Member
Buna ziua scriu,aici in cautarea ideilor de nume de la voi pentru denumirea domeniului tv online astept raspunsuri multumesc!
 
nu conteaza numele, poate sa fie si "caca-tv" conteaza cum il promovezi si cum aduci trafic pe el, oferi calitate sau nu ? Crezi ca useri intra pe un site ca le place numele lui ? Intra pe orice atat timp cat stiu ca gasesc calitate sau informatia de care au nevoie
 
DOMENIUL NU EXISTA ! Inregistreaza domeniu si dai drumu la treaba. Ce iti ziceam si mai sus ca poti pune orice nume insa ce as tine eu cont de exemplu la astea cu tvgratis tvonline livetv etc ... posibil sa mai fie altii cu nume asemanatoare si sa fi facut spam sau sa dea tepe la oameni sau sa fi stresat oamenii cu reclamele de pe site si daca imi suna cunoscut numele cand il vad nu mai intru ca stiu ce a fost in trecut :)
 
raspunsurile voastre conteaza dar ma gandeam la startv.ro ce ziceti?
e ok si asta ca contine TV in nume.

nu conteaza numele, poate sa fie si "caca-tv" conteaza cum il promovezi si cum aduci trafic pe el, oferi calitate sau nu ? Crezi ca useri intra pe un site ca le place numele lui ? Intra pe orice atat timp cat stiu ca gasesc calitate sau informatia de care au nevoie

Sa stii ca te contrazic. Multi zic ca nu mai conteaza numele domeniului....BA din contra conteaza foarte mult.
 
Loading...
Back
Sus