Nume de cod " Violatorul "

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Cred ca cu toti am auzit de ultima stire care macina Romania la ora actuala...Cu pedofilul ( politist ) care a agresat sexual 2 copii intr-un lift.
Bun....l-au prins pe om..care s-a dovedit fiind politist .Nimic fantastic pana aici...avem popi care agreseaza sexual zilnic si nu le facem nimic ..de ce nu am avea si politisti...ok..
Dar politistul acesta nu este un politist obijnuit...lui ii place sa i sa spuna " Violatorul "...Da..prolecla lui (nume de cod ) este : "Violatorul ": ..omul lucra la politie.
Iti dai seama ..cati copiii mici nu s-au pierdut si ii gasea domnul politist...care mai avea grija de ei cateva ore /zi..dracu stie.

Ce ma nelamureste pe mine este : Ba cat de prost sa fi ..sa iti alegi porecla " Violatorul " ...ba ..creier de porumbel daca ai in cap ...nu iti pui porecla " Violatorul "......ba cum il strigau colegi la lucru......: 2..10...2..10 "Violatorul " raporteaza......
Nimeni sa nu observe ca asta atata e de prost ca are porecla " Violatoru " ..ca fac pariu ..ca daca stai la o vorba cu el....iti dai seama din prima ..ca omul politist..nu e intreg la cap.
In general oameni isi aleg prolecle ..din ce ar vrea ei sa fie....de exemplu...daca iti place fotbalul ..il ai idol pe Pele / Maradona.....ba mie imi zceti Maradona...si asa iti ramane..Maradona....toata lumea te va sti cu Maradona....:))))) .
Asta a ales " Violatorul" ..stia el de mic ..de ce....
Sincer ..cauma ar trebui facut un control la sange in toata sectia aia ....la cap ma refer..ca de corupti ..e o lauda acuma sa fi... si fac pariu ..ca mai multi de jumate ar zbura de acolo..... Avem politisti buni tineri..cu orizontul mai deschis ca astia vechi....dar nu pot ..nu au ce face de batrani astia grasi si corupti . Nu ar cine sa ii ieie la rost....cad ca un domino de se scapa unul...
Tu iti dai seama ..omul mergea la munca si ei il cautau..era dat in urmarire......un cetatian obijnuit cu sange in p*** .. a sesizat politia....
- Alo ..domnul politist ?
- Da.
- Vezi ca ala din dreapta ta ..e " Violatorul din lift ".
- Da!. Multumim pentru sesizare. Vom verifica.
:))))))))))

Si ..povestea nu e gata..
Polițistul Eugen Stan este suspectat și în alte 15 cazuri de agresiune sexuală

PS: Daca avea porecla " The Fash " .. nu il mai prindeau astia.


Anul trecut, erau 600.000 de dosare cu autor necunoscut, inclusiv crime, violuri, tâlhării. ..Pei cine sa le rezolve ...ca politia e ocupata cu violurile in particular.....:rolleyes:
 
Cred ca cu toti am auzit de ultima stire care macina Romania la ora actuala...Cu pedofilul ( politist ) care a agresat sexual 2 copii intr-un lift.
Bun....l-au prins pe om..care s-a dovedit fiind politist .Nimic fantastic pana aici...avem popi care agreseaza sexual zilnic si nu le facem nimic ..de ce nu am avea si politisti...ok..
Dar politistul acesta nu este un politist obijnuit...lui ii place sa i sa spuna " Violatorul "...Da..prolecla lui (nume de cod ) este : "Violatorul ": ..omul lucra la politie.
Iti dai seama ..cati copiii mici nu s-au pierdut si ii gasea domnul politist...care mai avea grija de ei cateva ore /zi..dracu stie.

Ce ma nelamureste pe mine este : Ba cat de prost sa fi ..sa iti alegi porecla " Violatorul " ...ba ..creier de porumbel daca ai in cap ...nu iti pui porecla " Violatorul "......ba cum il strigau colegi la lucru......: 2..10...2..10 "Violatorul " raporteaza......
Nimeni sa nu observe ca asta atata e de prost ca are porecla " Violatoru " ..ca fac pariu ..ca daca stai la o vorba cu el....iti dai seama din prima ..ca omul politist..nu e intreg la cap.
In general oameni isi aleg prolecle ..din ce ar vrea ei sa fie....de exemplu...daca iti place fotbalul ..il ai idol pe Pele / Maradona.....ba mie imi zceti Maradona...si asa iti ramane..Maradona....toata lumea te va sti cu Maradona....:))))) .
Asta a ales " Violatorul" ..stia el de mic ..de ce....
Sincer ..cauma ar trebui facut un control la sange in toata sectia aia ....la cap ma refer..ca de corupti ..e o lauda acuma sa fi... si fac pariu ..ca mai multi de jumate ar zbura de acolo..... Avem politisti buni tineri..cu orizontul mai deschis ca astia vechi....dar nu pot ..nu au ce face de batrani astia grasi si corupti . Nu ar cine sa ii ieie la rost....cad ca un domino de se scapa unul...
Tu iti dai seama ..omul mergea la munca si ei il cautau..era dat in urmarire......un cetatian obijnuit cu sange in p*** .. a sesizat politia....
- Alo ..domnul politist ?
- Da.
- Vezi ca ala din dreapta ta ..e " Violatorul din lift ".
- Da!. Multumim pentru sesizare. Vom verifica.
:))))))))))

Si ..povestea nu e gata..
Polițistul Eugen Stan este suspectat și în alte 15 cazuri de agresiune sexuală

PS: Daca avea porecla " The Fash " .. nu il mai prindeau astia.


Anul trecut, erau 600.000 de dosare cu autor necunoscut, inclusiv crime, violuri, tâlhării. ..Pei cine sa le rezolve ...ca politia e ocupata cu violurile in particular.....:rolleyes:
din ce am citit eu acum ceva ani a mai fost in arest peventiv 24 h pt agresiune sexuala (insa victima si-a retras plangerea apoi) si de aici colegii l-au poreclit violatorul
 
E rau ce se intampla, mai ales ca e politist si cred ca asta fost un soc pentru toti cand au auzit acest lucru.
Din pacate povestea nu e simpla oricat de grava este infractiune. Daca mergi inapoi si te uiti, vei vedea o campanie sistematica de discreditare a institutiilor din romania.
Nu stiu daca este o institutie din romania in care romanul sa aiba incredere si asta este foarte rau.
Clipul a devenit viral imediat si este aproape imposibil ca in secunda doi cineva sa nu`l fi recunoscut, dar a trebuit sa treaca doua zile pana sau oferit info. Apoi omul e politist, nu crezi ca stia de camere si nu se comporta ca un amator?
Politia si alte institutii sunt pline de oameni care nu`si au locul acolo dar nimeni nu face nimic, poate din frica sau pana nu primesc un ordin de undeva sa faca o actiune.
Este si va fi vai si amar de noi toti.
 
O mai mare tampenie nu am vazut in viata mea.

Pai PEDOFILUL e POLITIST, s-a transmis la toate sectiile despre el, toti politistii au vazut. . Pai cum MAMA DRACULUI de Romanie sa nu il gaseasca in secunda 2?
CITEZ: " După ce a fost depusă plângerea, imaginile cu agresorul au fost distribuite pe paginile de socializare, iar Poliţia Română a făcut o prioritate din găsirea acestuia, postând mesaje puternice: “Te vom găsi, eşti prioritatea noastră”. "

Asta dovedeste ce poate POLITIA ROMANA la noi in TARA.
 
Vad acum pe feed in facebook ca toti cer demisia la ministrului si la seful politiei. Pai ce treaba are schimbarea acestora cu politistul?
Nu credeti ca direct raspunzator este seful direct al violatorului cat si colegii acestuia care sigur stiau, plus ca avea deja avea antecedente exact pentru viol.
 
Vad acum pe feed in facebook ca toti cer demisia la ministrului si la seful politiei. Pai ce treaba are schimbarea acestora cu politistul?
Nu credeti ca direct raspunzator este seful direct al violatorului cat si colegii acestuia care sigur stiau, plus ca avea deja avea antecedente exact pentru viol.
Eu zic ca vinovati sunt toti cei care ii stiau porecla " Violatorul "...cine ii stia porecla stia ca a mai fost acuzat de asa ceva ...
 
Eu zic ca vinovati sunt toti cei care ii stiau porecla " Violatorul "
Dar nu ii vei vedea sa plateasca pentru asta. Ca na... nu sunt nume mari ....
 
Lumea mai mult e shocata ..ca l-au prins ....decat ca a agresat doi copii intr-un lift...acuma il vor judeca ...pentru ca a fost prost si s-a lasat prins.:D:D
 
Vad acum pe feed in facebook ca toti cer demisia la ministrului si la seful politiei
Competenta doamna ministru Dan ii cere demisia sefului politiei de la Omorururi dintr-o chestie simpla. Acum ceva timp a cutezat sa critice public modificarile de lege cu privire la probele video. Crezi ca-i intereseaza pe politicieni notiunea de competenta? Nu, yesmeni
 
Io as vrea sa ajunga la puscarie, si sa tot scape sapunu la dus... daca stiti ce zic. Sa vada si el cum este sa fii agresat! :D
 
Uite ce am gasit pe facebook.
Cazul lui Drasius Kedys e faimos in toată lumea! Drasius a fost un lituanian a carei fetița de 6 ani, Deimantela, a fost agresată sexual de un pedofil influent, fost judecător in Vilnius, capitala Lituaniei. Tatăl și-a căutat dreptatea in tribunale, a trimis petiții la Parlamentul European si avut puterea sa-și filmeze fetița cum povestește prin ce a trecut!

Pentru ca nimeni nu l-a luat in seama, Drasius, fost luptător in armata lituaniana, si-a făcut singur dreptate si i-a executat pe toți cei implicați in molestarea fetiței lui. Agresorului i-a tras doua gloanțe in organele genitale și un glonte in cap. Căutat apoi de politie si-a atras simpatia in toată lumea. Totuși, după câteva săptămâni politia din Lituania a anunțat ca Drasius a fost găsit mort lângă locuința lui. Sistemul l-a învins!

Trump l-a dat exemplu când a cerut pedeapsa cu moartea pentru pedofili. In campaniile mondiale anti-pedofilie exista sloganul: “THERE IS A DRASIUS IN EACH DADDY” ! ( Exista un Drasius in fiecare tata). El e Drasius cu fetița lui in brațe:
 
Printr un miracol am reușit să aud 2 vorbe la televizor despre acest incident si am înțeles că respectivul era șoferul unui polițist..nu că era el polițist...ce știți? Pe antena la acces am auzit
 
Loading...
Back
Sus