netu.tv

Salutare la toata lumea , poate cineva sa-mi spuna daca pot pe netu sa setez un domeniu sa mearga fara reclame si sa platesc si pe celelalte domenii sa mearga cu reclame in acealsi timp?
Eu am incercat cum spun ei la setari si am trecut domeniul pe care nu vroiam sa am reclame , dar din pacate pe celelalte domenii nu se mai putea viziona nici un video.
Nu cred ca merge. In setari nu vad aceasta optiune. Trebuie sa ai 2 conturi separate pe netu.
Intreabal pe Vlad!
 
Salut la toti pentru cei care folosesc netu.tv pe site-ul lor nu stiu daca ati observat pentru a retrage bani de la ei optiunea prin paypal nu merge am incercat cu WebMoney sa retrag suma de 50$ pe cardul meu si nu merge imi spune ca nu este valabila optiunea pentru Romania, voi prin ce retrageti bani de acolo?
 
Salut la toti pentru cei care folosesc netu.tv pe site-ul lor nu stiu daca ati observat pentru a retrage bani de la ei optiunea prin paypal nu merge am incercat cu WebMoney sa retrag suma de 50$ pe cardul meu si nu merge imi spune ca nu este valabila optiunea pentru Romania, voi prin ce retrageti bani de acolo?
BTC si USDT
 
Imi poate explica si mie cineva care sunt regulile la jocul de pe netu unde pariezi cate 0.40 centi din bonusul pe care il primesti zilnic cand ai peste 50 de dolari in cont.
 
Imi poate explica si mie cineva care sunt regulile la jocul de pe netu unde pariezi cate 0.40 centi din bonusul pe care il primesti zilnic cand ai peste 50 de dolari in cont.

E simplu pariezi si daca nu mai pariaza nimeni in intervalul de timp care ti-l arata castigi o suma de bani. Dar daca vrei sa pierzi bani Spor la Pariat. Am vazut ca au ajuns si la 4k de $ . Asa ca nu iti recomand
 
k cum spui tu si daca nu pariezi pierzi toti acei bani care se aduna in contul de pariat, deja am acolo 30 de dolari , ai las acolo sa faca purici ?
 
Am și eu vreo 19$ in contul de pariu (bonus) dar când am pariat mi-a luat din balanță nu din bonus,și de atunci nu am mai incercat...
 
Niste sarlatani! Am vazut si eu cum sta treaba si nu am mai recuperat nici un bonus. Am extras banii ce i aveam. Mi-au ramas si mie in balanta vreo 4 euro
 
Mai aveam un pic pana la retragere asa ca astazi mi-am luat inima in dinti si am jucat ce aveam primit ca bonus la pariuri.
Voi incerca sa explic ptr cei care inca nu stiu cum se joaca.
Primul pariu daca il faceri voi prima data adica plusati peste cei 0.80 oferiti de joc ai plusati din contul principal nu din bonusuri.
Dupa primul pariu deja apare scris ca puteti paria din balanta bonus.
Ca sa castigi trebuie ca la finalul acelor secunde care se dau sa nu mai parieze nimeni.
Daca suma este pana in 20 de dolari castiga doar o persoana, daca se ridica peste cateva sute , mii , etc atunci castiga trei persoane, 100 la suta locul 1 , 10 la suta locul 2 si 1 la suta locul 3.
Astazi am reusit sa castig de 6 ori , sume mici , cea mai mare a fost de 16 dolari.
Inca ceva care mi se pare important , exista un buton de autobet , daca apasati pe el , de fiecare data cand pariaza cineva , voi pariati automat peste el insa banii se iau din contul tau nu din cel de bonus.
Daca cineva mai are ceva de adaugat o poate face si sper sa va fie de ajutor.
 
Loading...
Back
Sus