netu.tv

Atat inseamna acel 5.2000 pfff....e prima oara cand uploadez pe acest host,dar acum chiar ca nu mai fac upload pe el,cu vizionarile la filmele care le-am pus pe netu pe streamtape sau pe dodstream faceam 100$ in cateva zile,iar pe netu de abia 5$...vai plm
Nu prea aveai cum sa faci 100$ pentru ca dintre toate netu plateste cu vreo 20-30% mai bine.
 
E află că făceam ,dacă plătește așa de bine netul de ce cu aceleași vizualizări care le am și pe alte site-uri de streaming,am făcut doar 5$ și pe celelalte am în jur de 60-70$ ,care le-am dat și retragere... oricum nu stau să mă contrazic,dar e bine că am aflat ce panarama este netul,sau mai este și a doua variantă ma rupt la vizualizări,70 - 80 de vizualizări contorizate la 1 vizualizare,de aceea se poate să mă fi plătit așa de prost...
 
E află că făceam ,dacă plătește așa de bine netul de ce cu aceleași vizualizări care le am și pe alte site-uri de streaming,am făcut doar 5$ și pe celelalte am în jur de 60-70$ ,care le-am dat și retragere... oricum nu stau să mă contrazic,dar e bine că am aflat ce panarama este netul,sau mai este și a doua variantă ma rupt la vizualizări,70 - 80 de vizualizări contorizate la 1 vizualizare,de aceea se poate să mă fi plătit așa de prost...
nu iti contorizeaza nimeni toate vizualizarile(adica le contorizeaza dar nu toate ti le contorizeaza ca si monetizate)l...daca iti contorizeaza 1 vizualizare per vizitator e deja ceva utopic...

probabil ai 20k-30k vizitatori pe zi dar e normal sa iti dea 5$-10$ pentru trafic din romania. dupa cum am spus nu contorizeaza nimeni toate vizualizarile... (din pacate pentru publisheri)
 
Loading...
Back
Sus