netu.tv

Atat inseamna acel 5.2000 pfff....e prima oara cand uploadez pe acest host,dar acum chiar ca nu mai fac upload pe el,cu vizionarile la filmele care le-am pus pe netu pe streamtape sau pe dodstream faceam 100$ in cateva zile,iar pe netu de abia 5$...vai plm
Nu prea aveai cum sa faci 100$ pentru ca dintre toate netu plateste cu vreo 20-30% mai bine.
 
E află că făceam ,dacă plătește așa de bine netul de ce cu aceleași vizualizări care le am și pe alte site-uri de streaming,am făcut doar 5$ și pe celelalte am în jur de 60-70$ ,care le-am dat și retragere... oricum nu stau să mă contrazic,dar e bine că am aflat ce panarama este netul,sau mai este și a doua variantă ma rupt la vizualizări,70 - 80 de vizualizări contorizate la 1 vizualizare,de aceea se poate să mă fi plătit așa de prost...
 
E află că făceam ,dacă plătește așa de bine netul de ce cu aceleași vizualizări care le am și pe alte site-uri de streaming,am făcut doar 5$ și pe celelalte am în jur de 60-70$ ,care le-am dat și retragere... oricum nu stau să mă contrazic,dar e bine că am aflat ce panarama este netul,sau mai este și a doua variantă ma rupt la vizualizări,70 - 80 de vizualizări contorizate la 1 vizualizare,de aceea se poate să mă fi plătit așa de prost...
nu iti contorizeaza nimeni toate vizualizarile(adica le contorizeaza dar nu toate ti le contorizeaza ca si monetizate)l...daca iti contorizeaza 1 vizualizare per vizitator e deja ceva utopic...

probabil ai 20k-30k vizitatori pe zi dar e normal sa iti dea 5$-10$ pentru trafic din romania. dupa cum am spus nu contorizeaza nimeni toate vizualizarile... (din pacate pentru publisheri)
 
De cand sunt la ei am primit banii mereu in paypall indiferent de sume
 
Loading...
Back
Sus