netu.tv

Voi aveti probleme cu banii primiti de la Vlad? Eu am avut nevoie de verificari la Payoneer si la Paypal cand am retras bani pe card pentru prima data imi apare ca se verifica tranzactia in 12 ore, nu mi-a aparut niciodata.
 
Voi aveti probleme cu banii primiti de la Vlad? Eu am avut nevoie de verificari la Payoneer si la Paypal cand am retras bani pe card pentru prima data imi apare ca se verifica tranzactia in 12 ore, nu mi-a aparut niciodata.
In afara de faptul ca trimite gen de pe contul "popcash" sau ceva de genul asta si intarzie plata cu vreo 2 ziel in felul asta, eu nu am avut probleme cu el. Intitdeauna a fost plata facuta. Ultima ieri. Fara nici un fel de problema.
 
@Adrian Adrian cand ajungi la anumite sume rulate sau primite/trimise odata, orice "portofel electronic" va face anumite verificari "extra".
Sa vezi cand primesti pentru prima data 1000$ odata intr-o tranzactie sau sume de gen cate acte iti cere paypal, cat va dura verificarea si cand vei pune mana pe bani abia...si acum tin minte ca am stat vreo 30-40 zile cu totul sa ii vad pe card cand am primit prima data suma mare (si lucram luna de luna cu ei de 2 ani fara probleme).
 
@Adrian Adrian cand ajungi la anumite sume rulate sau primite/trimise odata, orice "portofel electronic" va face anumite verificari "extra".
Sa vezi cand primesti pentru prima data 1000$ odata intr-o tranzactie sau sume de gen cate acte iti cere paypal, cat va dura verificarea si cand vei pune mana pe bani abia...si acum tin minte ca am stat vreo 30-40 zile cu totul sa ii vad pe card cand am primit prima data suma mare (si lucram luna de luna cu ei de 2 ani fara probleme).
Sume "mari" am mai primit din cand in cand, insa, ai dreptate, nu m-am gandit la asta, am sa incerc sa retrag mai des cu sume mai mici. Problema a fost ca s-a nimerit si la Payoneer si la Paypal fix dupa platile facute de Vlad. Multumesc de raspuns.
 
Multi se plang ca nu le functioneaza nici 720p , ca vad negru , audio si video se desincronizeaza , referitor la cei cu pc-uri de acum 10 ani. Nici nu stiu de unde au venit cu 4k cand acum cateva zile am vorbit cu el si nu au banda suficienta sa suporte 1080p . Pentru cei care au 1080p activat si ati urcat 1080p o sa-l encodeze tot la 720p.
 
Multi se plang ca nu le functioneaza nici 720p , ca vad negru , audio si video se desincronizeaza , referitor la cei cu pc-uri de acum 10 ani. Nici nu stiu de unde au venit cu 4k cand acum cateva zile am vorbit cu el si nu au banda suficienta sa suporte 1080p . Pentru cei care au 1080p activat si ati urcat 1080p o sa-l encodeze tot la 720p.

Sincer eu folosesc netu si ma uit pe smart tv ... altii au probleme sa se uite si pe PC. Nu prea ai cum sa multumesti pe toata lumea. Au si ei multe chestii bagate in player-ul ala din pacate, dar pentru mine tot raman optiunea nr.1. Primesc zeci de pagini cu dmca si totusi embed link-ul ramane valabil si se poate viziona in continuare.. cate host-uri mai fac asa?

P.S.: Daca ar optimiza un pic player-ul (sau ce e nevoie) testandu-l pe cat mai multe dispozitive cred ca ar castiga mai mult teren.
 
Din testele mele personale, am observat ca ... adevarat .. cum zice @alecuzbang ca ramas playerele active dupa DMCA .... DAR eu cred ca raman doar o perioada de timp ... am unele dar merg fara nici o problema si altele care nu mai merg deeloc .... avand in vedere faptul ca abia am incput sa primim cu toti dmca, trebuie sa dam timp timp o luna doua sa vedem daca intr-adevar se ignora dmca-ul sau nu.
 
De o saptamana mi-au scazut vizionarile la 50% pana acum o saptamana generam 3000 viz pe zi si dintr-o data 1500 si am acelasi trafic pe site.. a mai patit cineva asa sau e doar la mine?
 
Loading...
Back
Sus