netu.tv

Cei de la netu merg din ce in ce mai bine :
3631

Daca ar reusi sa puna ceva gen Vast pe player si sa scoata popurile sa mearga si pe mobil cred ca ar fi cei mai buni de pe piata .
 
Mai are cineva probleme cu playerul de la netu ?
De mai bine de o ora toate filmele urcate pe site cand dai play dau eroare .
 
Se pare ca problema nu s-a rezolvat. Celor care folosesc adblock chiar daca in profilul tau este dezactivata optiune , tot le apare eroare asta.
 
Am facut o retragere si ieri pe la pranz vad ca deja a fost trecuta la ei pe site ca -Trimis- insa la mine nu au ajuns banii .
Este posibil sa fie din cauza ca a cazut pe sambata si duminica sau se poate sa ajunga si mai tarziu banii ?
 
Am facut o retragere si ieri pe la pranz vad ca deja a fost trecuta la ei pe site ca -Trimis- insa la mine nu au ajuns banii .
Este posibil sa fie din cauza ca a cazut pe sambata si duminica sau se poate sa ajunga si mai tarziu banii ?
Ei au făcut retragere în Popcash și au bifat pe site ca trimis. Acum mai durează ceva până plătește Popcash...
 
Doar pare , asa e mereu la inceput de luna , dupaia usor scade si tot asa.
Vizionarile cel putin la mine au scazut drastic si lumea nu prea se mai uita pe sursa si asta pentru ca nu le functioneaza. Din cauza unor extensii precum este Internet Download Manger sau daca folosesti vreo 3-4 extensii de tip adblock iti blocheaza cu totul player-ul si din moment ce apesi play se incarca in loop.
E greu sa inveti acum pe fiecare sa rezolve probleme de genul acesta.
 
La toti au cazut vizionarile din cauza modificarilor dese la player din ultima perioada. Asta se intampla si se va intampla mereu cu astfel de site-uri ce monetizeaza tot ce se poate.
Deoarece majoritatea oameniilor care administreaza astfel de siteuri, sunt avari si oricat bani ar face, mereu vor mai mult.
 
Am o intrebare. Am cerut azi plata banilor din cont, am setat contul de la paypal, imi arata in contul de la netu ca banii au fost platiti, dar in paypal nu apar banii.... din ce cauza?
 
Am o intrebare. Am cerut azi plata banilor din cont, am setat contul de la paypal, imi arata in contul de la netu ca banii au fost platiti, dar in paypal nu apar banii.... din ce cauza?
Apar de la paycash si dureaza de obicei 2 zile, aceeasi problema am avut-o si eu, dar iti intra, stai linistit.
 
Loading...
Back
Sus