netu.tv

O sa isi revina netu nu va speriati. oricum e urat cand se intampla asa ceva . Poate nu se asteptau sa le creasca userii asa mult de cand s-a dus openloadul :)
 
Dupa cum se vede si dupa cum se comporta site-ul de cateva ore bune, este posibil sa ne luam adio de la netuTV. Au mai fost cazuri dar avea sintome de imbunatatire, de revenire. Acum e RIP. Bine ca am retras saptamana trecuta, chiar ma miram ca au facut transferul PayPal dupa exact 3 ore. Pacat, alta munca, alta distractie.
Ce am face, cum am face tot o sa avem probleme pe tema asta cu aceiasi nisa.
 
Nu cred ca inchidea site cand zilele trecute lucra la design si facea modificari. Ce logica ar avea?
Probabil sunt probleme la server si le rezolva. E mai profitabil sa nu mai faci plati si sa lasi site-ul online ca sa iei toti banii de pe urma tuturor, decat sa inchizi tot odata.

Nu are logica si cred ca isi va revenii in cateva ore cel mai probabil. Au mai fost zile cu cateva ore down, nu e prima data cand e down cateva ore, s-a mai intamplat.
Parerea mea este ca exagerati si sper sa isi revina repede.
 
Nu cred ca inchidea site cand zilele trecute lucra la design si facea modificari. Ce logica ar avea?
Probabil sunt probleme la server si le rezolva. E mai profitabil sa nu mai faci plati si sa lasi site-ul online ca sa iei toti banii de pe urma tuturor, decat sa inchizi tot odata.

Nu are logica si cred ca isi va revenii in cateva ore cel mai probabil. Au mai fost zile cu cateva ore down, nu e prima data cand e down cateva ore, s-a mai intamplat.
Parerea mea este ca exagerati si sper sa isi revina repede.
videomega s-a inchis fara sa le lase online. Ma gandesc sa nu fie vizati de cineva datorita faptului ca da ignor la dmca
 
Am vorbit eu acum cu Vlad și mi-a zis că e gata și că cel mai bine ar fi să vă vindeți site-urile înainte să bage redirect :)) Așa că vă aștept, pentru 10k unici ofer 100$, 20k - 200$ și tot așa. Na, știu că e prețul mic dar cât să dau pe un site fără playere funcționale ))))
 
Confirm si eu ca playerele functioneaza acum. La panelul de administrare s-a lucrat des si a fost de multe ori down. Se va rezolva ca intodeauna. Important este ca acum playerele functioneaza si nu pierdem trafic.

update: functioneaza si admin panel. doar ca nu este securizat.

Probabil au fost banati de cloudflare, ca merg pe nameservere de la host acum sau modifica ssl la server.
 
Loading...
Back
Sus