Netu.io picat !!!!

sinner1696

A cumparat scriptul de la mine, si ii l-a dat lu netu ca sa se securizeze...ca sa vedeti ce oameni prosti...
@sinner1696 , sa te iau la umeri-craci. :)))))
prepare the coconut oil. :) :)))))))))
 
Ce face de 150$ ? mie mi s-a cerut 200, nu stiu daca € $ £ sau lei ca nu dadeam bani oricum, dar la cum fusese formulat nu parea ca ar fi de vanzare.
Da, sincer nu a fost neapărat de vânzare . Tocmai din cauza asta , deși făcusem scriptul ăla de 1 an de zile , a rezistat foarte bine până aseară ...

Dar eu i-am dat tzeapa....

Iar dacă te întrebi ce face un script de acela , uite când ai 80k filme pe netu și o să pice ... O sa mă pomenești ...

Până la urmă nu e nimeni obligat să cumpere ceva , fiecare daca considera că îi trebuie și la ce ii trebuie cumpără !
 
Da, sincer nu a fost neapărat de vânzare . Tocmai din cauza asta , deși făcusem scriptul ăla de 1 an de zile , a rezistat foarte bine până aseară ...

Dar eu i-am dat tzeapa....

Iar dacă te întrebi ce face un script de acela , uite când ai 80k filme pe netu și o să pice ... O sa mă pomenești ...

Până la urmă nu e nimeni obligat să cumpere ceva , fiecare daca considera că îi trebuie și la ce ii trebuie cumpără !
Nu o lua in nume de rau, tocmai din motivul asta nu am cumparat, pentru ca in primul rand nu se stie niciodata ce modificari mai fac cei de la netu si nu o sa mai mearga scriptul, si/sau nu o sa mai fii dispus sa ii faci modificari pentru al face sa functioneze in caz ca cei de la netu modifica anumite chestii.
Stiu ce face scriptul si imi asum daca pica :)
 
Iar a picat domeniul hqq.to.....siteul funcționează dar codul embed care intra automat hqq.to refuza conexiunea...:mad::mad::mad:
 
De dimineață îmi apare aceasta eroare ...
429 Too Many Requests...la voi va funcționează site-ul netu
 
iti afecteaza doar subdomeniul player... oricum... nu trebuia sa-l bagi in google...
am inteles, de cateva zile nu mai sunt indexat de google si ma gandeam sa nu fie din cauza asta, subdomeniul cu player. nu la-am adaugat in consola google, mi-a aparut linkurile la eroare de server, cand pica serverul netu imi apare acolo mereu!
 
am inteles, de cateva zile nu mai sunt indexat de google si ma gandeam sa nu fie din cauza asta, subdomeniul cu player. nu la-am adaugat in consola google, mi-a aparut linkurile la eroare de server, cand pica serverul netu imi apare acolo mereu!
netu este renumit pentru reclamele sale de tot felul, de asta nu e bine sa folosesti un subdomeniu de pe domeniul pricipal, subdomeniul iti poate afecta domeniul.
 
netu este renumit pentru reclamele sale de tot felul, de asta nu e bine sa folosesti un subdomeniu de pe domeniul pricipal, subdomeniul iti poate afecta domeniul.
Chear mă gândeam să schimb cu un alt domeniu în netu, problema e că îmi Raman in continuare in site codurile embed cu domeniul principal , și la următoarea eroare de server tot așa îmi apar.
 
Loading...
Back
Sus