Neseriozitate si neplata MeloADS

filmecrestineonline

Dany Z
Registered
Full Member
Va salut.
Cei care aveti anunturi de la MeloADS ati primit plata? Eu am scos azi bannerele lor de pe toate siteurile. Sunt niste neseriosi! Nu raspund la mesaje cam niciodata.
De fiecare data plata au facut-o cu intarziere si cand au vrut ei. Nu au pic de respect.
Atasez mai jos un screen cu dovada ca nu mi au facut plata. Nu mai am incredere in ei.

3984
 
Va salut.
Cei care aveti anunturi de la MeloADS ati primit plata? Eu am scos azi bannerele lor de pe toate siteurile. Sunt niste neseriosi! Nu raspund la mesaje cam niciodata.
De fiecare data plata au facut-o cu intarziere si cand au vrut ei. Nu au pic de respect.
Atasez mai jos un screen cu dovada ca nu mi au facut plata. Nu mai am incredere in ei.

Vezi atașament 3984
S-a mai discutat despre ei si despre alte retele care aplica astfel de practici, nu inteleg de ce le mai folositi reteaua daca stiti ca asa fac. Va place sa va pierdeti timpul si banii..
 
Daca Alex nu le a dat ban se pot uita.Oricum s-au făcut de rahat cu firma lor cu tot. #scammeloads #meloadsscam
Se pot uita și fără ban.
Apoi dacă le dau ban crezi ca va opri pe cineva sa nu-i folosească???
Și în afara de tine nu a mai cerut nimeni sa fie sancționati.
 
Se pot uita și fără ban.
Apoi dacă le dau ban crezi ca va opri pe cineva sa nu-i folosească???
Și în afara de tine nu a mai cerut nimeni sa fie sancționati.
Probabil ca toata lumea si a asumat un risc deoarece nu folosesc reclamele lor, le folosesc pe cele de adsense.
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus