NeTestat Neobits.Net Castiga BTC gratis

BGD1337

Active Member
Registered
Full Member
Neobits este un site nou de tip faucet, dar nu doar atat, avem si oferte PTC, Shortlinks pe care le puteti vizita, Tab cu OfferWall si diferite concursuri din care puteti castiga BTC. Minimul de satoshi pe care il puteti castiga pe ora este de 13 iar maximul este de 13.000, adica 10.000 bits.

Mai exact, rata la 1 bits = 1.3 satoshi

Pentru a castiga bits, inafara faptului ca puteti da claim la o anumita perioada de timp, dupa cum am zis si mai sus, mai puteti castiga si din diferite oferte, cum ar fi:

  • click pe diverse site-uri de tip shortlink
  • completarea diverselor oferte de tip CPI, CPA, multe din ele fiind si gratuite.
  • PTC (momentan nu avem asa de multe site-uri, insa vom adauga mai multe pe parcurs)
  • Diverse TASK-uri (cum ar fi postarea pe forumuri, site-uri, retele de socializare etc)

De asemenea, avem o mul?ime de concursuri si o mul?ime de giveaway-uri, astfel încat sa puteti castiga o multime de satoshi în fiecare zi.
Plata se face INSTANT în func?ie de tipul de membership pe care il aveti, dar, în mod prestabilit, plata va fi trimisa in decurs de maxim 1 sau 2 zile.
Pragul de plata este de 7000 satoshi, adica 0.00007000 BTC. Puteti ajunge cu usurinta la aceasta suma, deoarece ratele noastre sunt foarte bune si avem multe oferte pentru a le completa.

Asteptam toate intrebarile pe care le aveti in acest topic.

Site: NeoBits.Net - Claim Free BTC | Faucet
 
Am ajuns la a zecea plata trimisa si la peste 3k membri.
Am dezactivat Short Link-urile obligatorii pentru accesul la Faucet.
Avem deja un membru care a depus bani pentru upgrade membership.
Va asteptam si pe voi sa va inregistrati.
 
Toate de la SHORTLINKS au cel putin un captcha. Sunt destul de dificile si iau mult timp.
La SHORTLINKS CONTEST cred ca ar fi mai bine cu mai multe premii, fie si mai mici.
 
Loading...
Back
Sus