Nastya Arkhypov, o patinatoare din Ucraina, în vârstă de doar 18 ani, a răspuns fără să stea prea mult pe gânduri la chemarea la arme a președintului

RemusFlorin

Active Member
Registered
Full Member
ucraina.jpg


Prin marketing convingem oamenii să oamoare alți oameni. În imaginea de mai sus o avem pe Nastya Arkhypov, o patinatoare din Ucraina in varsta de 18 ani care ne invita sa luăm arma in mana să mergem la luptă. Fata din imagine este doar pe post de marketing. Ea nu are nici o treabă cu războiul insă este raspunzătoare pentru civilii de 18 + care se inrolează să meargă la moarte.
Aceasta campanie mizerabilă este una americana si imi aduce aminte de razboiul din vietnam unde apăreau reclame de acest gen:
UNCHIUL SAM TE CHEAMA LA DATORIE!!!!
Cam așa suna propaganda americana din timpul razboiului din vietnam unde miii de americani se inrolau in armata iar peste o lună veneau acasa intr-un sicriu.
Cam asa se face si acum in ucraina și suținută culmea de o tară ca romania vai de steaua ei...
Fratilor romania e vai de ea ... in momentul cand romania se va putea macar să se impune macar economic atunci putem vorbi că are un cuvant de spus .... Insa cand vad că dă din coada la comanda americana fiind pro razboi eu cred ca ar trebui sa trimitem in prima linie toti intrelopii, politicienii si cei cu pensii speciale si dupaia mergem si noi.
 
Mai sunt cateva astfel de postari pentru a prosti lumea si faza este ca functioneaza de minune.
Lumea este foarte ciudata si ne vom duce dracului daca continuam pe acest drum.
 
Loading...
Back
Sus