Muzica pentru spor la munca

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Mixul de mai jos nu imi apartine. Eu doar a luat un video si am psu coloana sonoara.
Prima data am pus clipul pe repet pe toata durata la melodie dar a iesit de 2.1gb asa ca am l-am pus doar odata.

Daca ascultati muzica cand munci si va face sa aveti spor, atunci o sa va placa.
Eu ascult toata ziua muzica pentru ca ma ajuta sa muncesc mai bine.

 
Eu ascultam odata playlistul asta: E ceva mai clasic, cu instrumente acustice, pentru mine e relaxant, dar poate pentru ultii e prea plictisitor.
Partea buna e ca nu are voci. Cand cautati muzica sa ascultati in timp ce lucrati cautati in general ceva fara voci/cuvinte (parerea mea).
 
E draguta muzica ta, dar prea e genul meu. Mai ales sa muncesc. Pentru asta ascult in general Trance cu voce sau nu. Genul tau de muzica ascult cand vreau sa scriu articole care ating la inimioara.
Am nevoie de muzica care sa imi faca sangele sa pompeze si nu sa ma calmeze.

Plus muzica ta e buna pentru momente mai intime sa zic asa. :p
Cel mai des ascult pe di.fm/trance
 
E interesant si ala. Mi-a amintit de http://forever.fm/ , e un script care preia si mixeaza automat melodii de pe soundcloud.

Sigur fiecare cu gusturile lui :)
Incercati toate genurile muzicale si ramaneti pe genul cel mai potrivit ;)
E bun site recomandat de tine. Eu am inceput sa folosesc di.fm/trance din cauza la A state of Trance, moderat de Armin.
Plus multe show care sunt live de mai toti dj mari in acest moment.
 
Alex, poti sa-mi dai si mie un link de download sau macar numele mixului pe youtube sa-l descarc? Imi place si mai merge si la drum lung sa-i dai talpa :)
 
Loading...
Back
Sus