Muzica care o ascult acum

Cred ca trei sud vest incearca o revenire dar fara prea mult succes. Din ultimile melodii nu pot spune ca exista una care sa pot spune wow.
Asta este chiar plictisitoare.
 
Pacat ca nu realizeaza ca e nevoie de altceva in muzica romaneasca
Eu cred ca inca traiesc in acele vremuri cand erau vedete si orice faceau sau atingeau devevea aur. Lumea, stilul, gusturile se schimba si TU ca artist trebuie sa o faci, altfel nu vei ramane decat o umbra, o adiere ...
 
Eu cred ca inca traiesc in acele vremuri cand erau vedete si orice faceau sau atingeau devevea aur. Lumea, stilul, gusturile se schimba si TU ca artist trebuie sa o faci, altfel nu vei ramane decat o umbra, o adiere ...
Ai dreptate .. ce pot sa spun pacat . Au destule solutii dar degeaba ..
 
Hai sa revin cu ceva interesat ! Un videoclip care spune adevarul .. ciudat sau nu ... acesta a fost filmat o singura data adica nu sa filmat de 2 sau 3 ori cum se procedeaza in mod normal . Atac politica ? Da ! Cu mare drag si mare placere ! Acum ceva timp m-am contrat cu @AlexH pe politica .. va intreb o duceti bine ? Eu ma abtin sa raspund .. hai cu Portretul de Politician ! Special pentru tine dragul meu prieten Alex !
 
Special pentru tine dragul meu prieten Alex !
Dragut cantecul, chiar mi-a placut.
Din cauza la politica multe familii si prietenii s-au naruit. Zilele astea am auzit ca doi soti au ajuns la spital cu capurile sparte dupa ce s-au luat la cearta pe teme politice si fiecare tine cu un partid diferit. Tare nu?
 
Dragut cantecul, chiar mi-a placut.
Din cauza la politica multe familii si prietenii s-au naruit. Zilele astea am auzit ca doi soti au ajuns la spital cu capurile sparte dupa ce s-au luat la cearta pe teme politice si fiecare tine cu un partid diferit. Tare nu?
Probabil ca nu la noi in tara pentru ca noi numai avem ideologii .. avem dejectii de partide :)
 
Loading...
Back
Sus