Mostenire in caz de deces

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Acest topic este doar preventiv ca proiectul sa nu moara in cazul unui deces.

Vinerea trecuta am ajuns la urgenta unde am stat cam 7 ore si pentru cateva momente am crezut ca e sfarsitul, iar singurul meu gand era ca nu am lasat instructiuni ca roforum sa continuie si fara mine.
Sunt ok si raspunsul doctorilor a fost acelasi: Din punct de vedere medical este perfect sannatos. :D Nimeni nu stie ce am avut, etc.

In familia mea nu este nimeni pe acest domeniu si chiar daca le-as lasa instructiuni nu i-ar interesa sa continuie, asa ca sunt in cautarea a unei persoane care in caz de ceva sa primeasca datele de logare server, admin, domeniu pentru a putea administra si continua proiectul roforum.

Acum sa nu va rugati sa dispar cat mai repede ok? Conform unor vrajitoare voi trai minim 95 ani sau char vesnic, deci nu sariti in sus de bucurie, iar acest topic este doar preventiv in caz ca dispar intr-o buna zi fara urma.

Costurile la roforum sunt de 150 euro pe luna.

Daca e cineva interesat sa posteze mai jos cand voi alege , voi avea nevoie de datele voastre de contact unde sa primiti informatiile necesare de administrare.

Repet:
Este doar preventiv si nu inseamna ca vei fi parte de din proiect acum sau alte drepturi. Asa cum am spus mai sus, e posibil sa traiesc vesnic si atunci nu primesti nimic. :D
 
:)) Tare asta cu mostenirea. Nu stiu cati s-ar baga sa continue acest proiect. Si din cate imi dau seama nu o sa fie nici un doritor. Tu ce faci aici faci cu DRAG , altii nu pun atata la suflet un proiect cum pui tu.
Oricum AlexH eu tin cu Vrajitoarea :)
 
tu sa nu ma lasi fara hosting la siteurile mele actuale, ca mai am ceva idei in cap pe care le voi dezvolta pe viitor si hostingul tau mi se potriveste perfect.
long live!
 
Eu zic ca unii dintre noi chiar ar investii, dar nu le permite timpul, eu zic ca te gandesti prea departe,multa sanatate.
 
Eu știam că la moștenire primești ceva nu dai, așa că nu mă bag
 
Eu știam că la moștenire primești ceva nu dai, așa că nu mă bag
Nu a spus sa dai. A spus cat costa lunar functionarea forumului. De aici se mai scoate ceva din reclama. Cat? Depinde de stiinta celui care primeste mostenirea.
Revenind, personal sper sa nu fei cazul sa apara o astfel de "oportunitate". Reprezinti prea mult din aceasta comunitate ca sa poti fi inlocuit 100%. Legat de cunostinte, sigur s-ar gasi cineva care stie la fel de mult ca tine. Problema apare la dorinta de a "ceda" gratuit aceste cunostinte.
 
Ultima editare:
Sanatate multa, lasa ca esti tanar, trebuie sa te gandesti ca o sa traiesti cel putin pana la prima pensie !
 
Uite ca ai apucat si 2017, sper sa ne auzim si in 2090 :D
Daca vrei sa lasi testament am sa-ti las datele mele pe pv :D
Ma voi descurca, te ia fiorii numai cand imi vezi avatarul :))
 
Loading...
Back
Sus