Misterul creatorului Bitcoin si Elon Musk

schoolOFdj

Active Member
Registered
Full Member
Eh ce credeti de aceasta teorie ?, eu tind sa cred ca,este posibil si asta , pai era in faliment cand a riscat pentru testla, a fost fondatorul care a inventat primul o banca online doar la 20 de ani parca (paypal aka primul nume x.com)si dece bitcoin ? deorece are o obsesie pentru a putea face umiditate pe Marte inainte sa moara si sa putem calatori si trai pe marte, are nevoie de bani si independenta ,asta din cauza pana acum ce a inventat a fost doar platit dar si multa lume habar nu are cine este ,in loc sa il vedem ca pe o revolutie in mediul online ,,, multi stiu de S .J si B.G etc ..sa spunem ca ar fi invatat asta pe propria piele din trecut si stind ca ,tesla va ajunge mare dar nu va avea un viitor revolutionar, ci va interveni o concurenta .Vrea sau isi doreste sa fie istorie in viitorul indepartat ,dar pana sa ajunga acolo are nevoie de a lua deciziile singur si in acest fel de situatie financiara proprie .Cum va decurge pretul la bitcoin in viitor? eh tind sa cred :pretul va oscila la bursa la fel cum este semnatura domnului
Elon Musk .Sau probabil doar o independenta fata de guvern ,ma refer a revolutionat lumea prin metodele lui dar este tinut sub supraveghere ca noi toti ..
 
Pai cand a vrut sa cumpere toate actiunile din piata si a zis ca plateste el din buzunar nu stiu cate miliarde de dolari, imediat guvernul american a sarit pe el, pana s-a calmat.

Cand ai minte, poti revolutiona lumea e normal ca orice guvern sau entitate sa incerce s ate controleze.

Cat despre BTC cred ca pretul acestuia va creste considerabil si cine are in cam 6 luni va face profit mare.
 
Cat despre BTC cred ca pretul acestuia va creste considerabil si cine are in cam 6 luni va face profit mare.
Cred si eu ca acum e timpul de cumparat, acum in general pentru persoanele destepte e o perioada in care se pot face extrem de multi bani pentru ca se decentralizeaza economia mondiala, ati vazut si petrolul cat a scazut?
 
Cred si eu ca acum e timpul de cumparat, acum in general pentru persoanele destepte e o perioada in care se pot face extrem de multi bani pentru ca se decentralizeaza economia mondiala, ati vazut si petrolul cat a scazut?

Petrolul a scazut datorita contradictiilor dintre Arabia Saudita si Rusia.
 
Petrolul a scazut datorita contradictiilor dintre Arabia Saudita si Rusia.
Avand in vedere oamenii a cator tari stau acum in carantina in casa, as zice ca influenteaza destul de mult si virusul, dar ma duc offtopic :)
Sunt multi factori acum, ce e cert e ca o sa fluctueze mult economiile si e posibil ca unele valute sa isi piarda din valoare, extrem de multe companii mici sa dea faliment, poate ma duc eu prea departe, dar vad un mare haos in viitorul apropiat, din care unii o sa scoata milioane iar altii o sa moara de foame :)
 
Loading...
Back
Sus