Oferta Microjob - GIF - 0.5$ per GIF

@yepuras se pricepe bine la acest lucru si chiar te poate ajuta cu trafic (asta daca va intelegeti) pentru ca are acces la surse bune.
 
Deci eu zilnic fac clipuri de 1 minut din cele mai noi filme aparute , mai pe intelesul tuturor tai din film fragmente de cate 10 secunde ( 6 parti de 10 secunde in care incerc sa bag mai toate pozitiile si ce ar atrage in special pe cei care vad aceste guf-uri) le unesc si apoi le urc pe redgyf deoarece acum gyfcat nu mai accepta adult , daca crezi ca te ajuta cu ceva ce am scris mai sus ma anunti.
 
Deci eu zilnic fac clipuri de 1 minut din cele mai noi filme aparute , mai pe intelesul tuturor tai din film fragmente de cate 10 secunde ( 6 parti de 10 secunde in care incerc sa bag mai toate pozitiile si ce ar atrage in special pe cei care vad aceste guf-uri) le unesc si apoi le urc pe redgyf deoarece acum gyfcat nu mai accepta adult , daca crezi ca te ajuta cu ceva ce am scris mai sus ma anunti.
Cam asta fac și eu, dar îmi ia prea mult timp pentru că nu am un calculator prea bun la editat. Dacă ești dispusă să vinzi, dă-mi un mesaj cu prețul, pot să cumpăr și 50-100 o dată la ceva timp dacă îmi convine prețul și calitatea clipurilor, ca să nu ne jucăm cu câte 10
 
Pot să cumpăr zilnic 10 GIF-uri.

Gen - Hardcore, Extrem.

Câteva keywords pentru orientare - rough fucking, petite, extra small, huge boobs, big ass, massive dick, extreme, bdsm, gagging, spit, filthy, dirty, throat fucking.

Lungime între ±15-30 secunde. (Poate să aibă sub 15 secunde doar în cazul în care e hardcore de hardcore, în unele cazuri poate fi și de 3-5 secunde).

Poți să extragi aceste GIF-uri de unde vrei, dar în cazul în care sunt de pe xvideos/xhamster, în secvența de GIF nu trebuie să apară "This video has been uploaded on ...".

Dacă GIF-ul nu are niciun fel de watermark, poți să îl trimiți în format .gif .mp4 sau .wemb
Dacă are watermark trebuie să nu fie unul abuziv, adică să fie acoperibil, iar formatul .mp4 sau .webm

Ofer 0.5$ per GIF, adică 5$ zilnic. Iar în dependență de calitatea videoclipurilor poți să primești un bonus de 5, 10 sau 15$. Acest bonus e relativ cu experiența mea, pot 9/10 GIF-uri să fie medii iar celălalt să fie extrem de bun și să îți dau bonusul doar pentru el. Dacă nu găsesc nici unul din ele ca fiind excepțional atunci rămân doar cei 0.5$ per GIF.

*Maxim 2 GIF-uri extrase dintr-un singur video și nu trebuie să fie similare. Adică dacă utilizatorul îl vede pe unul din ele, apoi peste 2 ore pe altul, să nu simtă un déjà vu.

După cum am scris pare mai complicat decât e, dar am vrut să pun totul la punct de la început.
salut, pe ce site urci acele gif-uri?
 
Primit 30 de dolari Bonus pentr cateva din Gyf-urile foarte bune , exact cum a si specificat autorul acestui topic la inceput , recomand in continuare cu mare placere
poti sa imi trimiti te rog si mie acele gif-uri care au prins foarte bine ca sa stiu si eu cu ce se mananca te rog frumos...
O plăcere să lucrez cu tine, recomand pentru toți cei care au nevoie de așa ceva, prevăd o înțelegere pe termen lung cu siguranță
ma intereseaza si pe mine poti te rog s a imi dai un mesaj in privat
 
Loading...
Back
Sus