Spam metode-online.com - Fura articole scrise de altii

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Oare cat de dus cu capul trebuie sa fii, sa trimiti mesaj cu site-ul tau celui de la care copy articolele?
Cod:
metode-online.com
Astazi am primit pe skype un mesaj de la userul @Renk0
img


A copiat doua articole de pe venituripasive.biz si cand l-am intrebat dece a facut asta, mi-a spus ca nu sunt copy/paste ci le-a rescris. M-am si articolele sunt la fel ca pe site-ul meu.
img



Anunt pe toti cei care fac copy/paste la articolele mele sau aud ca face de la altii, ca vor primi automat Ban pe forum si am destule metode in care sa le dispara site de pe net.
Nu trebuie sa fac eu nimic, pentru ca am destui amici care se pricep bine la asa ceva.

Userul a fost banat pe roforum.
Cei cere sunteti aici vedeti ca tot continutul este 100% scris de mine si daca cinea vrea sa isi faca site sa isi scrie propriul continut.

Repet:
Nu voi accepta nici un user de acest gen pe forum sau oriunde am eu acces si pot lua decizii.
 
Cum poti sa fi atata de prost sa furi de la vecinu? Pana si vulpea e mai desteapta si fura din alt "sat". :)
 
Deci are un site despre cum sa faci bani online dar el nu stie sa-l promoveze
Hai ca asta e tare de tot. :D
Mai stiu eu pe cineva Exper in SEO (cel putin asa spune peste tot) si cere ajutor la chestii banale, marunte pe forum. :D
 
Oare cat de dus cu capul trebuie sa fii, sa trimiti mesaj cu site-ul tau celui de la care copy articolele?
Cod:
metode-online.com
Astazi am primit pe skype un mesaj de la userul @Renk0
img


A copiat doua articole de pe venituripasive.biz si cand l-am intrebat dece a facut asta, mi-a spus ca nu sunt copy/paste ci le-a rescris. M-am si articolele sunt la fel ca pe site-ul meu.
img



Anunt pe toti cei care fac copy/paste la articolele mele sau aud ca face de la altii, ca vor primi automat Ban pe forum si am destule metode in care sa le dispara site de pe net.
Nu trebuie sa fac eu nimic, pentru ca am destui amici care se pricep bine la asa ceva.

Userul a fost banat pe roforum.
Cei cere sunteti aici vedeti ca tot continutul este 100% scris de mine si daca cinea vrea sa isi faca site sa isi scrie propriul continut.

Repet:
Nu voi accepta nici un user de acest gen pe forum sau oriunde am eu acces si pot lua decizii.

Urasc oamenii care fura articole si bine le faci ca le dai ban pe forum :) Urat din partea lor
 
Respectivul face n topic-uri pe diverse forumuri cum ca ar cumpara servicii SEO pentru acel site, insa cand vine vorba de bani pauza.
 
Loading...
Back
Sus