metode facebook

Renk0

Member
Registered
Banned
am o pagina facebook cu un impact de 1000 de pers la fiecare postare , nu stiu cum sa fac cativa $ , am incercat cu binbucks dar rar care stiu sa complete tot ala , as vrea ceva asemanator ca binbucks dar mai simplu de accesat link-ul , nu este o pagina care se poate vinde ceva , este o pagina despre Dorian Popa si Alina Eremia .... : | . Nu stiu daca am postat unde trebuie : \
 
Metoda buna este cu youtube sau dailymotion. Postezi video si daca ai 1000 de vizite reale pe zi, la un cpm minim de 4.5$ asta inseamna ca poti face 4.5$ pe zi.
Plus poti prinde si subscribe, share, etc.

Gasesti aici cateva detalii.

Apoi mai poti promova alte pagini iar metoda o gasesti pe forum.

Cred ca un link la pagina ar ajuta mai mult si am putea sa iti oferim ajutor.
 
Din cate vad pagina este pe o nisa specifica, lucru care face putin mai greu sa generezi bani, dar nu este imposibil.
Pe youtube vei avea probleme cu drepturile de autor de la MediaPro care sunt foarte tampiti la asta. Pe dailymotion ai mai multa libertate si poti urca video de pe facebook.
La fel poti da reshare sau share la chestii amuzante, muzica, trailer si cu un mesaj cum ar veni din partea acelui timp. In acest fel lumea va da like, reshare, click si altele.
 
Loading...
Back
Sus