NeTestat Metode de făcut bani pentru anul 2021

fiverr affiliate este un site un poti castiga din vanzarea produselor gen logo, prezentare, seo, etc.

Sunt usor de vandut si iti poate aduce un venit frumos.
Pe fiverr poti vinde si tu proprile creatii digiale gen logo, prezentare video si cam orice vrei tu. O metoda buna este sa vezi ce este in top la vanzari si apoi faci si tu la acelasi pret sau unul mai mic. Pentru asta ai nevoie de un cont Canva Pro care il poti face gratis pe acest link.


Ceea ce faci cu Canva Pro mai poti vinde si peopleperhour insa la un pret ceva mai mare decat fiverr.

Salut,pe fiverr am incercat eu sa vand,iti respinge acel " GIG " asa se numeste GIG,ti-l respinge pe diverse motive..chestia la ei pe Fiverr este ca trebuie sa faci in jur de 5-6 sau mai multe cursuri SEO pentru care trebuie sa platesti tu pentru acele cursuri si deabia dupa ce ai facut toate cursurile,o sa iti accepte orice GIG creat de tine,a si chiar daca faci toate acestea,o sa fie destul de greu pana te gaseste lumea sa cumpere de la tine..sper ca aceasta informatie a fost de ajutor :)
 
Pentru cei care folosesc ar pot folosi si PacketStream - Residential proxy network powered by real users
Deschizi un program dat de ei si te plateste 0.10 centi per 1Gb trafic consumat de ei.
Este un serviciu de proxy rezidential.
Eu l-am instalat acum doua zile insa pana acum a folosit doar 38k.
Cand voi atinge minimul de plata care este 5$ voi deschide topic separat. Poate pentru unii merge mai bine, pentru mine nu prea de moment.
 
Pentru cei care folosesc ar pot folosi si PacketStream - Residential proxy network powered by real users
Deschizi un program dat de ei si te plateste 0.10 centi per 1Gb trafic consumat de ei.
Este un serviciu de proxy rezidential.
Eu l-am instalat acum doua zile insa pana acum a folosit doar 38k.
Cand voi atinge minimul de plata care este 5$ voi deschide topic separat. Poate pentru unii merge mai bine, pentru mine nu prea de moment.
interesant e faptul ca poti cumpara la 1$/1GB. Care-i baiu?
Chiar imi da ip real?

altii vand 1 GB la +10$
 
Aveti grija cu packetstream.

Sunt discutii pe alte forumuri, reddit ca poti avea probleme cu autoritatile daca userul care se foloseste de resursele oferite de voi face ilegalitati.

Just saying, sa stiti in ce va bagati.
 
Aveti grija cu packetstream.

Sunt discutii pe alte forumuri, reddit ca poti avea probleme cu autoritatile daca userul care se foloseste de resursele oferite de voi face ilegalitati.

Just saying, sa stiti in ce va bagati.
La asta m-am gandit si eu. L-am prezentat si instalat sa vedem cum functioneaza
 
Ma tot gândesc sa ma apuc de CPA. Sa îmi fac un site cu descriere despre un anumit produs cu link către produsul respectiv urmând sa îmi promovez site ul pe google. Voi ce spuneți? Nisa "dieta" de exemplu. Pastile de slăbit. Mai lucrează cineva cu CPA + google ads?

Metoda cu pastilele de slabit si/sau potentiatori de "treaba" pentru barbati nu mai merge pentru ca s-au dovedit ca pastilele alea nu functioneaza deci nimeni nu le mai cumpara.

Daca esti hotarat sa te apuci de CPA (produse fizice) pe Romania (Livrarile se fac doar pe Romania prin curierat), urmareste acest topic: Reteaua de afiliere ROMANIA.BZ.
 
companie in general*
nu vad nici un fel de entitate comerciala pe site...

Ok, desi deviem de la subiect, parerea mea este ca tu cauti nod in papura, in primul rand pentru ca nu te ajuta cu nimic faptul ca eu as putea publica nr. P.IVA (IT) in footerul site-ului (Care este finalizat in proportie de 95%) si in al doilea rand chiar daca as afisa in acest moment nr. P.IVA pe site iar nu te-ar ajuta cu nimic pentru ca nu poti face verificari dar, vrand, putem completa si factura in momentul in care tu te prezinti cu firma ta si lucrezi pentru firma mea, daca nu trebuie sa te multumesti cu un simplu Invoice de plata.
De obicei chestia cu factura functioneaza in cazurile noastre, detinatorii de platforme intermediare si facturile se taie intre firma Advertiser-ului si firma Intermediara, dar si aici, mai este o chestie, daca eu, firma intermediara decid acceptarea unui produs vandut de o persoana fizica si nu juridica o putem face (Iti dau ca exemplu promovarea unui simplu e-book).

Am sa ma opresc aici cu raspunsurile pentru ca, consider ca interesul tau aici nu este promovarea si/sau testarea unor metode de facut bani online, ci cresterea numarului de postari pe aceasta comunitate (lucru care nu reusesc sa il inteleg dar nu este treaba mea).

Iti doresc o zi cat mai placuta.
 
Va rog....
Aici se postează metode iar discuțiile despre fiecare firma in partea se poate face într-un topic separat.
Iti imaginezi daca esti o persoană care este in căutarea de metode online si dintr-un topic cu 200 posturi 180 sunt discuții pe langa.
Se poate facr topic si apoi lasat un link aici, cine este interesant intra, cine nu... Merge mai departe.
Mulțumesc frumos.
 
Va rog....
Aici se postează metode iar discuțiile despre fiecare firma in partea se poate face într-un topic separat.
Iti imaginezi daca esti o persoană care este in căutarea de metode online si dintr-un topic cu 200 posturi 180 sunt discuții pe langa.
Se poate facr topic si apoi lasat un link aici, cine este interesant intra, cine nu... Merge mai departe.
Mulțumesc frumos.
pai daca am suspiciuni ca o metoda e teapa, umplu forumu de postari, posibil sa nici nu fie vazute??? nu, pui imediat langa metoda
 
Loading...
Back
Sus