Metoda NameCheap VPN Gratis o luna - Metoda repetabila

Linda.K

Tepar
Registered
Banned
Acces Redus
NameCheap ofera gratis o luna VPN dar trebuie adaugata o metoda de plata.
Ca sa nu folositi proprile adrese de emai , paypal sau cardul personal am sa va explic mai jos cum sa faceti ( daca doriti ) sa aveti VPN gratis de la NameCheap in fiecare luna.

1. Accesam : https://www.namecheap.com/vpn/
si alegem Monthly Plan $0.00/mo


2. Temporal Email : Disposable Gmail | Temp Mail
Acest site ne ofera temporar email sub forma de @gmail.com

3. Avem nevoie de un VCC. Mai jos am sa va las un BIN cu care puteti gerera VCC pe care il adaugati in contul de NameCheap
53068000
53068061xxxxxxx3
Link generator VCC : http://gen.zerobin.xyz
Generati minim 100

Link verificare VCC : visatk
adica verificam care VCC sunt bune ( LIVE or DEAD )

Dupa ce avem VCC LIVE alegem unul si il scriem la metoda de plata pe care o alegem ca fiind cu Cardul.
La Nume Prenume puteti scrie ce doriti.
In caz ca nu merge cu primul VCC incercati altul .
Asta e tot. Daca va place VPN-ul oferit de la NameCheap metoda e repetabila ...deci o puteti folosi in fiecare luna.
Succese.;)
 

Atașamente

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    8,7 KB · Vizualizări: 19
Ultima editare:
Am si eu o intrebare, poate parea puerila, dar nu ma pricep.

Acest VCC prezinta vreun risc pt cei care le folosesc?

Adica se creeaza daune unor persoane reale, care pot sa identifice cine le-a folosit datele si sa ii actioneze in instanta?
 
Am si eu o intrebare, poate parea puerila, dar nu ma pricep.

Acest VCC prezinta vreun risc pt cei care le folosesc?

Adica se creeaza daune unor persoane reale, care pot sa identifice cine le-a folosit datele si sa ii actioneze in instanta?
Nu este nici un risc.
Acest VCC generat nu apartine nimanui...este un algorim care genereaza VCC.
Nu exista bani pe VCC.
Se pot folosi doar pt a crea conturi trial unde se cere card.
Nu as fi postat daca ar exista un risc
 
Pe Namecheap merge metoda, dar pe Netflix chiar nu am reușit. Am încercat cu VPN de Ucraina, Cehia, Estonia și Lituania (pe unde se mai dă trial) și îmi tot dă erori...
Știu că nu e topicul pentru așa ceva, dar poate ai niște idei și pentru Netflix (aș fi foarte recunoscător).

Oricum, mulțumesc mult și pentru VPN!
 
Pe Namecheap merge metoda, dar pe Netflix chiar nu am reușit. Am încercat cu VPN de Ucraina, Cehia, Estonia și Lituania (pe unde se mai dă trial) și îmi tot dă erori...
Știu că nu e topicul pentru așa ceva, dar poate ai niște idei și pentru Netflix (aș fi foarte recunoscător).

Oricum, mulțumesc mult și pentru VPN!
Pt netflix trebuie alt BIN.
Netflix a inceput sa depisteze rapid conturile facute cu VCC si nu o sa reziste mult contul.
In plus au si OTP ( One Time Password).Adica iti trimite o parola de verificare pe telefon. Telefonul trebuie sa fie din tara pe care ai facut contul.
Nu intodeauna cere toate de mai sus dar in 90% din cazuri Da.
 
Loading...
Back
Sus