Metoda facut bani

Stereo

Member
Registered
Full Member
Aveti vreo metoda de a face rapid 5 euro? Fara retele de reclama deaorece am pierdut domeniul ( mi s-a furat) si am nevoie de acesti bani pentru a ma reapuca iar de munca pe un alt domeniu dar nu mai am $ pentru domeniu.. Webhostul nu este o problema deoarece il am platit pe 6 luni incepand cu luna asta..
 
Cea mai rapida metoda este sa scrii un articol, sa postezi 200 filme copy/paste, sa inscrii in directoare, sa scrii recenzii pentru unele produse, etc.
Depinde la ce te pricepi sa faci si daca esti dispus sa faci ceva in privinta asta.
 
Ma poti invata cum sa inscriu in directoare ?
Nu e mare lucru de invatat la asta.

1. cauti o lista buna de directoare care sa aiba PR si DA mare, plus aprobare rapida la link-uri
2. cauti clienti care vor sa le scrii site-ul in directoare
3. clientul iti va oferi datele care trebuie sa le postezi. gen titlul, descriere, categorie, adresa e-mail, etc.
4. inscrii site-ul in lista de directoare manual. Recomandarea mea este sa faci cate 20 pe zi si sa fie random. adica 20 azi, maine 27, poimane 35 si tot asa pana termini de inscris.

Nu inscrie cu tool-uri automate ca faci mai mult rau.

Cel mai rapid faci din scrierea de articole, pentru ca inscrierea in directoare nu mai este asa cautata.
 
Loading...
Back
Sus