Metoda de facut bani online cu Facebook

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Nu stiu cati dintre voi stiti, dar se pot scoate bani frumosi cu facebook, puteti avea acces la informatii la care altii viseaza, acces la servicii premium, etc.
Voi impartasi unui grup restrans de persoane metoda folosita de mine sa generez venituri din facebook.

1. Postati mai jos ceva mai mult de o fraza in care sa imi spuneti dece vreti aceasta metoda.

Cand se aduna minim 50 persoane voi alege 5 useri care le voi spune metoda.

Acum vine intrebarea in mintea fiecaruia: Cati bani as putea genera intr-o luna cu aceasta metoda pe facebook?
Raspunsul este: Atat cat te duce mintea.


Tot ce pot spune este ca o aveti in fata voastra dar nu acordati atentie.
Voi tine cont foarte mult de motivul postat de voi.

Chestii de genul: Pentru ca vreau sa fac bani online, te scoate din concurs automat.
 
Raman la parerea ca nu am sanse prea multe la facut bani pe net.Am incercat mai multe metode de facut bani, pe youtube nu mai reusit, pe retele CPM nici atat, asa ca voi incerca si cu facebook.
 
cu toate ca am un site de filme online si stiu ca nu se castiga prea mult, doresc si eu sa stiu cum pot face bani cu facebook... daca se poate... daca nu, am incercat si eu...
 
Cu totii deja stim ca se fac bani frumosi cu reteaua de socializare facebook , intr-un fel sau altul este clar ca mult sau putin adunam ceva vizitatori de acolo .
Insa chiar sunt curioasa care ar fi a ta metoda , insa nu vad de ce doar 5 sa beneficieze , poti gasi o varianta tip cei cuactivitate pe forum sau alta metoda insa nu cinci , parca sunt mult prea putini .
Si cum ne-am obisnuit ca pe acest forum sa impartasim cunostinte sa ne ajutam cred ca ar fi mult mai bine asa .
Este o parere proprie asa ca de sunt descalificata nu e mare bai ( cer metoda apoi in privat ) .
Radem glumim asteptam sa se adune cei 50 .
 
imi doresc de mult sa aflu tainele nebanuite ale facebookului de a generea cash insa nu multa lume care le cunoaste le si dezvaluie. asta ar fi o oportunitate buna. multumesc
 
Ma asteptam ca deja sa fie peste 50 de persoane interesate .Se pare ca lumea nu prea are nevoie de bani . :)
Un motiv : detin un site si o pagina pe Facebook dedicata site-ului si daca se poate genera un venit in plus , de ce nu ? :oops: Multumesc .
 
Curiozitate. Imi place sa am acces la informatii putin cunoscute, desi rar reusesc sa dau de ceva util. In ultimul an, nu am gasit nimic interesant, cu exceptia ultimelor 3 luni si jumatate, cand am dat de devforum si acum vre-o doua saptamani de roforum.
Stiu, nu am nimic interesant de spus, probabil nu voi fi unul din castigatori, insa curiozitatea ramane: Ce-ar putea fi atat de la vedere incat sa nu-l observam? Nu vedem padurea de copaci?
 
Ce-ar putea fi atat de la vedere incat sa nu-l observam?
Trebuie sa ai ochi pentru oportunitati. Daca esti atent gasesti in aproape orice o metoda de a face ceva.
Oricum metoda nu este pentru cei care stau pe ptp pentru a castiga 1$ pe zi sau la cateva zile.
 
Exista riscul sa se inchida forumul si alea 50 de persoane tot nu se strang... poate un 10 persoane, hai 15, ar fi mai realist. Dar chiar si-asa...
Initial voaim sa pun 100 persoane dar am zis ca este prea mult. Nu voi schimva din 50 in 15 sau alt numar.
Topicul a fost facut sa vad cat interes este si cata implicare e din partea membrilor. Daca scriam ca toti vor primi metoda, atunci cu siguranta se adunau 50, dar cand aud ca prin postarea lor, ar putea ajuta pe X sa primeasca oferta, prefera sa nu se implice.

Toti membri de pe forum sunt reali si daca s-ar vrea, am ajunge la 50 in 2 ore. :D
 
Dece doresc SI aceasta metoda de a face bani ?
Muncesc in construci in strainatate ,si incerc sa fac tot posibilul sa scap de treaba asta. Imi plac foarte mult calculatoarele , internetul , mediul online etc etc.... nu am avut posibilitatea sa invat cu ce se mananca internetul desi mi-ar fi placut foarte mult , acuma posibilitati sunt ..si de ce sa nu profit de ele.Am cautat pe mai multe forumuri gen RoForum.net tot felul de programe , tutoriale . cursuri..etc etc dar in general oameni de acolo te faceau pur si simplu sa nu iti mai doresti sa inveti ceva..asta pana am gasit acest forum..si sincer va spun .. ma simnt ff bine aici pe forum... Admin, Moderatori , Membri toti de nota 10*.

PS: Nu e ca mi-as dori sa traiesc din asta.....Dar ar fi Frumos. :rolleyes:
 
etc dar in general oameni de acolo te faceau pur si simplu
Din pacate este adevarat si orice metoda care o gasesti online are un revers sa spun asa. La metodele care le postez singurul lucru care ai nevoie si este necesar, e chef de munca si apoi restul sunt extra optiuni care le poti implementa sau nu.
Din pacate pana se aduna cei 50 mai trece un an.

Dar nu te speria, orice intrebare ai, indiferent cat de ciudat suna, o poti posta la sectiunea Help/Ajutor si voi incerca s aiti raspund.

Stiu cum e munca in strainatate si de aceeia incerc sa gasesc si ofer solutii pentru un venit extra generat in timpul liber.

Sunt multe metode de generat venituri pe forum care te-ar putea ajuta.
 
CiNiK sincer nu vreau sa-ti dau sperante , insa cu siguranta iti spun ca de muncesti si o faci cu placere in domeniul online sigur faci si bani si sunt convinsa ca ai prefera sa faci 1000 de euro stand acasa decat 1500 muncind in strainatate in constructii .
 
CiNiK sincer nu vreau sa-ti dau sperante , insa cu siguranta iti spun ca de muncesti si o faci cu placere in domeniul online sigur faci si bani si sunt convinsa ca ai prefera sa faci 1000 de euro stand acasa decat 1500 muncind in strainatate in constructii .
Ai perfecta dreptate...stiu ca se poate .. stiu ca mai am multe de invatat.. dar la final cand te uiti in urma , unde ai fost si unde ai ajuns + ceva euro .. e satisfactia care o caut de ceva vreme. ;)
 
Cine nu-si doreste sa aiba bani stand acasa ?!
Toata lumea dar putini sunt dispusi sa munceasca pentru a face 'acest vis'.
Lucrand de acasa are avantaje si dezavantaje.
Avantaje:
Faci ce vrei, cand vrei, decizi cand e timpul de pauza, te trezesti si culci cand vrei, nu exista limita la venituri.

Dezavantaje:
Nu ai un venit stabil lunar, lucru care face pe multi sa aleaga un job normal unde ii f*** la cap toata ziua cineva, ore multe, salariu mic.

Munca de acasa include mult mai multa munca decat cea normala.

Tu stii cati m-au contactat pe tema asta? Foarte mult, dar din toti acestia nici macar 1% nu au trecut mai departe. Multi se astepta ca de muncesti de acasa sa fie usor si multi bani. Ei bine nu e chiar asa.
Eu fac acest lucru de foarte multi ani, uneori merge bine, alteori mai greu.
 
Doresc acest "job" pentru ca sunt nou pe forum si am auzit numai lucruri bune despre tine AlexH. Imi doresc sa cunosc oameni de la care am ce invata si care sunt dispusi sa ajute!
 
Loading...
Back
Sus