Metoda de facut bani online cu Facebook

Multumesc @Energie
Din pacate dupa cum vezi mai este mult pana la 50 persoane. M-am gandit sa fac un tutorial si sa-l postez asa, chiar daca cerintele nu sunt indeplinite.

Dar nu m-am hotarat cand voi posta.
 
Doresc acest "job" pentru ca sunt nou pe forum si am auzit numai lucruri bune despre tine AlexH. Imi doresc sa cunosc oameni de la care am ce invata si care sunt dispusi sa ajute!

Tu de asta te-ai inregistrat pe Roforum? Prima data se Treci pe aici http://www.roforum.net/forums/introducere-membri.3/ , mai vorbesti in stanga dreapta cu cate unu, il mai ajuti , te mai ajuta si dupa aplica la asa ceva . Direct primu post la Cum faci bani :)) tare asta.
 
Daca mai este valabil as putea lucra si eu, pentru ca la job-ul meu actual stau mai mult decat lucrez si as avea timp pentru orice..
 
Daca mai este valabil as putea lucra si eu, pentru ca la job-ul meu actual stau mai mult decat lucrez si as avea timp pentru orice..
Man, a zis cineva ca ofera ceva JOB? I-a citeste mai JOS:
Nu stiu cati dintre voi stiti, dar se pot scoate bani frumosi cu facebook, puteti avea acces la informatii la care altii viseaza, acces la servicii premium, etc.
Voi impartasi unui grup restrans de persoane metoda folosita de mine sa generez venituri din facebook.

1. Postati mai jos ceva mai mult de o fraza in care sa imi spuneti dece vreti aceasta metoda.


Cititi Postu de la Inceput la Coada inainte de a zice ceva.
 
Presupun ca metoda ta de a "face bani online cu facebook" nu se refera strict la asta...ci indirect. In sensul ca Facebook-ul e o retea sociala cu peste 1 miliard de oameni.
Indiferent de tipul de cont, adica profil/pagina/grup/etc implica o adunatura de oameni care sunt in contact cu tine. Interactionand prin postari, faci referire la diverse site-uri din care poti scoate bani din publicitate, PPC/PPI/CPM (ca exemplu).
Nu continui, cred ca ti-ai dat seama unde bat. Sunt curios daca am prins ideea sau sunt pe langa.

PS: Daca e o metoda simpla, care nu implica prea mari eforturi, cunoscuta la un nivel restrans si care daca "evadeaza" se duce totul la vale, nu te grabi sa o "divulgi".
 
PS: Daca e o metoda simpla, care nu implica prea mari eforturi, cunoscuta la un nivel restrans si care daca "evadeaza" se duce totul la vale, nu te grabi sa o "divulgi".
Nu stiu ce este efort pentru tine. Pentru mine nu este ca oricum sunt acolo toata ziua, doar acord atentie la unele lucruri. Nu as vrea sa o fac publica la toti pentru ca dupa asta in loc de 1000 pe luna am face cate 10 pe luna. Este doar un exemplu si nu ca actuala cifra de venituri.

Dupa cum bine stim Informatia este foarte scumpa, indiferent de nisa. Daca ai acces la aceasta inaintea altora, poate aduce venituri foarte frumoase.
 
Salutare si eu sunt curios de metoda ta...eu deja generez bani din postarile pe paginile de facebook pe care le detin. Nu foarte mult insa e ceva part time. Sunt tare curios daca este alta metoda decat distribuirea articolelor pe grupuri sau pe paginile detinute.
 
Doresc acest "job" pentru ca sunt nou pe forum si am auzit numai lucruri bune despre tine AlexH. Imi doresc sa cunosc oameni de la care am ce invata si care sunt dispusi sa ajute!
Nu iti ofera un "job" , ci o metoda de a face bani cu facebook-ul , sau chiar 50% din secretele acelei metode (nu cred ca zice chiar tot).
Job-ul ti-l faci tu daca vrei.
 
Sa contribui si eu cu un post,poate ajuta macar pe altii sa afle metoda de la admin @AlexH ..zic
Imi doresc sa stiu o metoda de a face bani cu Facebook, daca tot stau si joc 8 Ball Pool toata ziua o_O
Cate mai trebuie ?! :eek:

Edit: Ahh,acum vad ...inca 20.
 
Salutare ! @AlexH zice acea metoda pe care voi o aveti in fata dar nu stiti sa o folisiti, BUN, Domnul @AlexH, de ce nu zici acea metoda inainte de a posta 50 de comentarii caci doar este un forum de ajutor ?!
Doar nu crezi ca o sa intre 10-20 ca tine sa comenteze aici si gata AlexH o sa zica metoda.
Metoda o sa fie fie spusa celor pe care ii considera AlexH ca au ajutat cu ceva forumu nu au facut doar Hit and Run.
Deci iti recomand prima data sa mai vezi si alte topicuri nu doar cele in care castigi bani.
 
Mai degraba o baga la VIP si gata :D
AlexH vrea sa ii ajute si pe cei Non-Vip cu ceva. Bineinteles ca in VIP o sa gaseasca mai multe.
 
De ce vreau sa aflu aceasta metoda? Nu stiu,poate pentru ca mereu am fost in cautare de cat mai multe informatii,plus ca mi se pare interesanta ideea de a face bani cu ajutorul facebookului,pe mine ma intereseaza sa studiez metoda,nu neaparat banii,DA! Nu neaparat banii,eu sunt o persoana care,de exemplu,la o masina e interesat de piese,de functionare,de detalii,imi place sa stiu mai mult decat se vede si sa analizez lucrurile pentru a intra intr-o sfera "mai larga a cunoasterii" :))
 
Exista multe metode de facut bani pe internet, dar inca odata zic, depinde ce asteptari ai, vrei si te bucuri la 20$ pe saptamana sau al 500$ ?!?! si eu sunt curios sa vad despre ce este vorba si cat de mult se poate scoate banuiesc ca trebuie sa ai pagini si grupuri cu lume pe ele, cu cat ai mai multa lume cu atat poti genera mai mult, ori cu un anunt platit ceva ... .
 
Loading...
Back
Sus