Metoda de facut bani online cu Facebook

Salut, desi nu am habar daca s-au strans cele 50 de persoane, eu las un mic mesaj aici pentru a avea o sansa.
De mic mi-a placut sa ma implic in domeniul online, chiar daca tot ce faceam era sa ma joc. In urma cu 3-4 ani am descoperit ca se pot face bani din online, am inceput cu PPI(Paid Per Install), apoi m-am decis sa ma mut pe alta nisa, pe site de filme si seriale online, am muncit mult la acel site deoarece stiam ca nimic nu creste daca stai. Ceea ce ma motiveaza pe mine sa muncesc in aceasta lume virtuala este faptul ca nu trebuie sa dau socoteala unui sef, sau sa am un program strict pe care sa-l respect si bineinteles, faptul ca nu mai trebuie sa cer bani parintilor este foarte placut.

Vreau sa ii multumesc lui AlexH pentru toate informatiile pe care le ofera public pe site-ul sau, chiar mi-au fost de mare ajutor unele informatii!
 
Ma bag si eu!
Nu are rost sa scriu povesti... chear is curios de metoda...asa ca o metoda in plus nu strica :D
 
Inteleg ca sunt multi care nu au treaba cu forumul. Dar cei care sunt activi pe forum?
Pentru ca termenul de a face bani e relativ. Pentru unii 100 euro poate parea mult, pentru altii nu. Iar astia mai avansati deja cam stiu toate metodele de monetizare cu facebook si nu isi mai bat capul cu asta.
 
Buna,
Mai este valabil anuntul? Eu sunt in concediu de crestere copil. Am un site si o pagina de facebook cu peste
2300 de urmaritori....si imi doresc foarte mult o modalitate de a face bani, mai ales online.
 
Din pacate nu mai este de actualitate, pentru ca a trecut mult timp de atunci si numarul celor interesati nu a fost cum ma asteptam.
Voi inchide acest topic sa stie lumea ca nu mai e valabil.
Multumesc celor care au raspuns.
 
Loading...
Back
Sus