Metoda de facut bani cu site adult

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Acesta este o metoda privata pentru cei care au site adult. Metoda este 100% sigura, se plateste pana la 2$ cpm, se contorizeaza 90% din trafic trimis si DA, merge si trafic exchange.

Pentru a nu abuza de metoda o voi oferi la 5 persoane conform regulilor de mai jos.

1. Membru pe forum de cel putin 30 zile
2. Plata inainte a 25 euro gift paypal pentru VIP Club si 50 euro pentru membri NON VIP
3. Plata a 10% din veniturile care le veti scoate prin aceasta metoda.
4. Promiti, te obligi sa nu spui nimanui aceasta metoda. Daca se intampla, atunci Bann si vei aparea la lista neagra cu tot ce ai. Nume, adresa, site-uri, poza, fb, etc.


De ce trebuie sa platesc?
Pentru ca vei trata cu seriozitate metoda si te vei gandi de 3 ori inainte sa faci share la aceasta.
Pentru ca este descoperita si testat de mine
Pentru ca functioneaza 100%
Pentru ca este posibil sa fii nesimtit, sa o vinzi sau share la toata lumea si macar sa castig ceva de pe asta. Eu mereu voi gasi alta metoda.


Exista risc la aceasta metoda?
Normal ca exista.
Sunt doua variante prin care poti castiga bani frumosi.

1. light version care poti face si 1000$ pe luna fara probleme
2. black version pentru trafic exchange unde recomand sa mentineti veniturile undeva la 500$ pe luna

Bonus pentru primele doua persoane care aplica.
Cu doar pretul la un domeniu poti avea site adult si folosi Trafic Exchange pentru a mari veniturile, plus continut pentru site care le ai deaja. Am spus cam multe si daca esti smart le poti gasi singur. :D
 
deci metoda este numai pentru site cu continut adult, poate poti da m-ai multe detalii de genul host pentru site adult, si ce trebuie sa fac daca vreau de acum incolo sa deschid un site adult si prin ce metode se incaseaza veniturile, multumesc!
 
deci metoda este numai pentru site cu continut adult,
E recomandat site de adult, pentru ca nu vrei sa afisezi continut adult pe site tau. Fuge lumea dupa asta asta. :D
Poti folosi blogger, orice site care permite free hosting sau blog si poti adauga coduri ads in articol sau fisiere.
Veniturile se incaseaza prin paypal.

 
Se poate face treaba si pe un site nou fara sa cumpar trafic ?
Da, se poate si pe site, pentru ca vei folosi trafic exchange.
Traficul trebuie sa vina de undeva, fie natural, fie din trafic exchange.
 
O monsta pe ultimele doua zile.
WZG4ZDJ.png
 
Salut, cam de cate vps-uri am nevoie sa folosesc metoda cu trafic exhange , as fi interesat de metoda
 
Pai depinde cate vizite vrei sa trimiti pe zi. Pe un vps de 1Gb poti folosi 4 trafic exchange in acelasi timp, care iti poate aduce undeva la 3-4k vizite pe site, in functie de secundele alese.
Cost la vps 3 euro pe luna x 10 vps vei plati 30 euro pe luna.
La 3k vizite pe zi, cu un cpm de 1$, ai face 3$ pe zi X 10 vps, ar veni 30$ pe zi, adica costul la toate cele 10 vps pentru o luna, Restul de 29 zile sunt pur profit, adica undeva la 870$.
Retine ca acesta este un exemplu si nu garanteaza aceste venituri.

Cei care castiga bani frumosi numai din trafic exchange detin de la 100 vps in sus.
 
2. Plata inainte a 25 euro gift paypal pentru VIP Club si 50 euro pentru membri NON VIP
3. Plata a 10% din veniturile care le veti scoate prin aceasta metoda.
4. Promiti, te obligi sa nu spui nimanui aceasta metoda. Daca se intampla, atunci Bann si vei aparea la lista neagra cu tot ce ai. Nume, adresa, site-uri, poza, fb, etc.
 
Salutare @AlexH,
Sunt interesat in a discuta atat
despre aceasta metoda ( da-mi detalii in PM, pot face plata azi ) cat si pentru altele. Daca esti din Bucuresti, putem discuta si face-to-face. Am experienta in white si black methods, varf de lance fiind noiembrie 2014 cu un castig de 10 mii euro pe luna de la Exo si Juicy ( peste 150 siteuri adult ).

Astept un semn.
 
Am experienta in white si black methods, varf de lance fiind noiembrie 2014 cu un castig de 10 mii euro pe luna de la Exo si Juicy
Atunci cu siguranta vei face cateva mii pe luna, daca deaja ai experienta. Ti-am dat pm .
 
Vreau sa te intreb si eu cu plata cum e. Cand se scot banii, suma minima?
Nu de alta dar ma inteteseaza si pe mine.
 
Loading...
Back
Sus