Mentenanta roforum 11-13/07/2018

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Incepand cu aceasta noapte roforum va intra in mentenanta timp de aproximativ 2 zile. In tot acest timp e posibil ca unele functii s anu fucntioneze bine sau forumul chiar sa nu fie accesibil pentru o perioada de timp.
La fel e posibil ca unele postari sa nu apara incepand cu ce este postat de acum si panna termin.
 
Mare parte am rezolvat.
Acum roforum ruleaza pe ssl si nu ar mai trebui sa primiti delogare sau probleme la logare dupa noile reguli pe chrome.
Daca intampinati ceva probleme sa ma auntati.
 
Rezolvat problema cu logare sau înregistrare prin Facebook , asta pana schimba regulile.
improvizat sistemul de livrare a mesajelor pentru a respecta condițiile impuse de google și Yahoo .
 
Pe device mobil se încarcă greu unele topicuri, trebuie sa inchid fereastra si sa o redeschid si se încarcă totusi, un pic mai repede ca prima incercare insa se incarca, am sters cookies si tot asa se încarcă.
 
Depinde cat continut media are topicul respectiv. Link la acele topicuri ar ajuta mai mult.
Mai poate fi de la reclama exoclick uneori care apare la interval random.
Multumesc de notificare.
 
Aproape toate topicurile recente, inclusiv acesta, de cateva minute incerc sa iti dau replay si nu am reusit ca nu se încarca. Maine resetez telefonul sa vad poate e de la el.
 

Atașamente

  • IMG_20180714_010954.png
    IMG_20180714_010954.png
    24 KB · Vizualizări: 5
Loading...
Back
Sus