Risc mare de neplata Meloads

:))) as incerca si eu meloads dar imi e ca fac si astia ca si adsaturn si iar imi iau teapa de niste sute de dolari :)))).
Baietii de aici spun ca au probleme cu ei, ca au banii blocati de luni de zile si nu primesc banii .... eu nu pot doar sa ridic din umeri si sa arat dovada ca primesc luna de luna ... de s-a ajuns sa ma numeasca "angajat" al lor sau ceva de genul asta .... :))
 
Salut,
Ce ai patit cu AdSaturn? Poti sa ne explici si noua?
ai site pe eng? toți care aveam site-uri pe ro nu am primit plata și din ce am înțeles le-a fost banat contul de adsense. Posibil ca tu să fii pe alt cont adsense încă activ și de asta să primești plata..
 

ai site pe eng? toți care aveam site-uri pe ro nu am primit plata și din ce am înțeles le-a fost banat contul de adsense. Posibil ca tu să fii pe alt cont adsense încă activ și de asta să primești plata..
Nu .... am doar bannerul asta pe site-ul din poza ... trafic slabut, chiar f slab, dar totul legit, fara nici un fel de artificiu, 100% google si direct, atat.
 

Atașamente

  • Screenshot_3.jpg
    Screenshot_3.jpg
    669,3 KB · Vizualizări: 41
In panou apare ca ar contoriza si CPM
Ceea ce deduc că nu ești sigur 100%. Și oricum din poză văd 11k impresii, 12 clicuri și 0.8$. Și chiar de ar contoriza cpm nu se ridică măcar 50% la meloads..pentru că la 11k impresii înseamnă un cpm de 0,07$....
Dar am dubii că cei 0,8 îi poți avea doar din cele 12 click :)
 
Loading...
Back
Sus