Risc mare de neplata Meloads

Ce folos daca nu plătesc?
de asta am zis si eu " Degeaba :) "
 
@GoldMember ai primit plata sau ai inceput si tu sa ai fake views?
Cred ca am aratat cu POZA ca plata se face la final de luna. Stai linistit ca am citit tot ce e de citit pe acest topic, si voi reveni cand se va termina luna, Mai sunt 2 zile. Daca nu primesc banii, o sa-mi cer scuze, dar eu in continuare cred ca se face prea mare tam-tam .... e doar parerea mea si va rog sa ma intelegeti.

PS: atasez situatia de acum, asa cum e ea ....
 

Atașamente

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    80,6 KB · Vizualizări: 27
Cred ca am aratat cu POZA ca plata se face la final de luna. Stai linistit ca am citit tot ce e de citit pe acest topic, si voi reveni cand se va termina luna, Mai sunt 2 zile. Daca nu primesc banii, o sa-mi cer scuze, dar eu in continuare cred ca se face prea mare tam-tam .... e doar parerea mea si va rog sa ma intelegeti.

PS: atasez situatia de acum, asa cum e ea ....
sper sa ai dreptate...
 
Precum am spus .... lumea se hazardeaza prea usor ...
Normal ca tie ti-au trimis pentru ca ai suma mica, dar la userii cu sume cu de peste 1,2k, nici nu le mai raspund la mesaj de vreo 2 luni.
 
Eu am suma putin mai mica ca si el pentru ca am oprit banerele cand am vazut ca nu mai contorizeaza nimic si tot nu am primit nimic, deci nu te poti lua ca unu are suma mai mare sau mai mica.. Ramane sa mai asteptam doar
 
Daca nu v-au trimis la final de luna, nu mai asteptati, trimiteti tickete etc .... am tot zis ca se face plata in ultima zi a lunii ... nu stiu de ce unii din voi nu primiti banii, este treaba voastra. Din ce stiu eu cand adaugi site-ul, un admin ti-l aproba si poate acolo e problema, ca nu face cat zice ... daca aveti fake traffic sau mai stiu eu ce ... habar n-am, nu ma pricep ... ideea e ca la mine intra banii fara probleme, luna de luna, precum se vede.
 
Daca nu v-au trimis la final de luna, nu mai asteptati, trimiteti tickete etc .... am tot zis ca se face plata in ultima zi a lunii ... nu stiu de ce unii din voi nu primiti banii, este treaba voastra. Din ce stiu eu cand adaugi site-ul, un admin ti-l aproba si poate acolo e problema, ca nu face cat zice ... daca aveti fake traffic sau mai stiu eu ce ... habar n-am, nu ma pricep ... ideea e ca la mine intra banii fara probleme, luna de luna, precum se vede.
cum se face ca esti singurul de aici care primeste banii???? ...mie nu mi-au facut nicio plata..incep sa ma intreb oare nu lucrezi cu ei sau ceva?
nu mai aduce vorba de fake trafic ca nu e cazul deloc...sunt sigur ca toti de aici au trafic organic...eu cel putin il am si nu primesc nimic....nu se hazardeaza nimeni aceasta e realitate .. daca e asa cum zici tu de ce nu mai raspunde pe skype nimeni..pana acum era destul de activ baiatul acela gabriel cand il intrebam de alte lucruri dar dupa nu l-am mai vazut deloc...
oricum mi-am scos adurile de la ei...pana nu primesc banii acestia nici nu o sa consider sa mai adaug ads de la ei vreodata
@AlexH ai primit banii? ...
 
Salutare tuturor ca tot veni veni vorba de acest site am sa deschid discutia de alt site care acelasi template ca meloads se numeste adsdime.com acum doua luni au intra pe site-ul care il detin si mau rugat sa pun reclama de la ei toate bune si frumoase pana am primit prima plata de la ei prin paypal astazi 1 octombrie am decis sa renunt la ei pentru ca nu plateau cum trebuie. La doua ore primesc email de la ei si ma intreaba ca de ce am scos reclama de la ei, le spun imi pare rau de azi nu mai pot continua cu voi. Dupa aproximativ 10 minute ma trezesc cu disputa pe paypal de la ei ca isi vor bani inapoi pe ce mia facut plata cu subiectul ca nu prestat servicile lor in momentul de fata ei imi datoreaza suma de 142$. Am atasat toate dovezile despre acest site sa vedeti si voi . Screenshot Screenshot
Vezi atașament 3752Vezi atașament 3753
Nu are legatura cu topicul . Trebuia sa deschizi un topic nou.
 
cum se face ca esti singurul de aici care primeste banii???? ...mie nu mi-au facut nicio plata..incep sa ma intreb oare nu lucrezi cu ei sau ceva?
Bai eram la o tigara si mi-am adus aminte sa verific daca a mai raspuns cineva aici ... chiar ma gandeam si zambeam printre mustati "stai sa vezi ca unul tot o sa spuna ca lucrez pentru ei sau ceva" ... si evident ca te-ai bagat tu in discutie :)))))
Frate, nu lucrez pentru nimeni, decat pentru mine, nu stiu care e faza, de ce voi aveti probleme si eu nu ... chiar nu stiu ...
 
Altcineva inafara de goldmember care a primit plata? Macar de ar face platilede pe 22august+, inteleg ca pe 19 august i-a fost blocat contul de adsense dar banii de pe 22 in sus sunt valizi, contul este inca functional.
 
Altcineva inafara de goldmember care a primit plata? Macar de ar face platilede pe 22august+, inteleg ca pe 19 august i-a fost blocat contul de adsense dar banii de pe 22 in sus sunt valizi, contul este inca functional.
Prietenul meu a primit plata dupa 30 de zile
 
Am vorbit cu cineva de la meloads. Pe scurt le au blocat prea multe conturi de adsense, mi au promis ca vor face platile dar nu foarte curand.
 
Loading...
Back
Sus