Risc mare de neplata Meloads

GoldMember

Active Member
Registered
Full Member
Din ce-am observat eu, sunt CPM si nu contorizeaza clickurile ... doar impresiile. Eu am cateva site-uri de filme/seriale si totul a fost ok pana acum. Am primit toate platile, deci nu ma pot plange. Astfel ca, sa spui ca ceva e scam cand defapt plateste, nu e corect, nu? Presupun prin absurd ca unii din oamenii de aici au fake views si se asteapta sa fie platiti, patetic. 3732

Ade

Active Member
Registered
Full Member
Din ce-am observat eu, sunt CPM si nu contorizeaza clickurile ... doar impresiile. Eu am cateva site-uri de filme/seriale si totul a fost ok pana acum. Am primit toate platile, deci nu ma pot plange. Astfel ca, sa spui ca ceva e scam cand defapt plateste, nu e corect, nu? Presupun prin absurd ca unii din oamenii de aici au fake views si se asteapta sa fie platiti, patetic. Vezi atașament 3732
ti-au platit in ultima vreme??? deoarece este prima data cand am facut si eu cerere de retragere prin septembrie pe 1 sau 2 si inca nu am primit nimic...toate impresiile sunt reale au venit din site-ul pe care il am pus in semnatura

Ultima editare:

GoldMember

Active Member
Registered
Full Member
@Ade Au platit TOT, sunt deja la a 3-a luna cred ....Prima data nu am stiu ce sa fac ... si mi-au platit din luna din urma .. prima a fost vreo 35$ parca ... apoi la final de luna au platit fix cat am facut cu o luna inainte. Plus in afara de asta mi-au trimis mail si mi-au zis ca ei nu platesc decat ce ai facut luna trecuta .... gen cum e la mgid. Eu nu am avut probleme cu ei, spre deosebire de ce zic oamenii aici.

Atașamente

sinner1696

Active Member
Registered
Full Member
Din ce-am observat eu, sunt CPM si nu contorizeaza clickurile ... doar impresiile. Eu am cateva site-uri de filme/seriale si totul a fost ok pana acum. Am primit toate platile, deci nu ma pot plange. Astfel ca, sa spui ca ceva e scam cand defapt plateste, nu e corect, nu? Presupun prin absurd ca unii din oamenii de aici au fake views si se asteapta sa fie platiti, patetic. Vezi atașament 3732
Intelege ca pe 19 august le a fost banat contul de adsense pe care erau tinute toate site urile din romania. Drdiscord.com era domeniul. L am intrebat pe skype daca intarzie platile din cauza asta si mi a spus "nu cred". De atunci n a mai intrat pe skype. Ce fake views tot visezi. Daca unii au de luat sume mari nu inseamna ca si traffic fals automat. Erau site uri colosal de mari care ii foloseau, gen primewire si watchseries. Acum nu ii mai folosesc, oare de ce? Ca au fake views? Aia faceau suma ta pe o luna in 2 ore.

filmecrestineonline

Member
Registered
Eu am primit in 25 emailul ăsta
One of your CPM ad has been Activated.
Ad Id : 51

Regards
MeloAds

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Si eu am primit in aceiasi data un mesaj ca mi-a fost activat contul desi era activ, plus mi-a activat toate site-urile adaugate, unele de aproape un an. Insa plata nu a fost facuta.

sinner1696

Active Member
Registered
Full Member
Si eu am primit ceva de genul:

Your account status has been updated.Please find the details below.
Advertiser Account : Active
Publisher Account : Active

filmecrestineonline

Member
Registered
Nu știu ce se întâmplă exact.... Am observat ca s-au adăugat anunțuri noi. Nu înțeleg de ce nu corespondeaza cu noi. La e-mail nu răspund. Avea potențial de avansare compania asta. Pacat ca isi vor face o imagine negativa.

Reclama

Topicuri Recomandate

1. Platforma CPL Romania

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Loading...
Sus