Meloads si Suportul Lor

Ade

Active Member
Registered
Full Member
Deci fac aceasta postare deoarece is frustrat ca dracu ...ca aia de la meloads nu raspund deloc la mesaje si nici nu imi accepta si mie un amarat de site
4ef689d094c09c0ad4ec078f68bad07c.png

0f1f2062eceb708f4ede276848d5333c.png


deci in momentul in care am cerut sa ader cred ca era decembrie sau noiembrie si...cand ma uit acum si vad ca site-ul este inca in pending imi vine sa ii strang de gat....le-am dat cred ca vreo 5 email-uri prin support da nu au raspuns la nici macar unul din ele...varza ..deci varza...macar platile se fac in mod corect? si la timp ?
imi place genul lor de site..da ma enerveaza la culme suprotul lor de toata jena...deci daca e cineva de aici care lucreaza la meloads...lasati naiba prostiile si cititi email-urile in pnm .....(mesajeleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee)
 
1. Nu vei primi raspuns
  1. Site trebuie sa aiba minim 30k pe zi pentru a fi acceptat sau macar sa ai un site de gen acceptat apoi orice alt site sa aiba minim 2k pe zi.
  2. Daca nu stiai sunt Romani si cred ca are user pe aici, nu pot garanta
  3. Si eu am domenii adaugate din octombrie si nici acum nu sunt acceptate.
La support sub nici o forma nu apela pentru ca nu iti va raspunde nimeni. Eu le-am trimis mesaj direct la admin si nu am primit raspuns.
 
1. Nu vei primi raspuns

  1. Site trebuie sa aiba minim 30k pe zi pentru a fi acceptat sau macar sa ai un site de gen acceptat apoi orice alt site sa aiba minim 2k pe zi.
  2. Daca nu stiai sunt Romani si cred ca are user pe aici, nu pot garanta
  3. Si eu am domenii adaugate din octombrie si nici acum nu sunt acceptate.
La support sub nici o forma nu apela pentru ca nu iti va raspunde nimeni. Eu le-am trimis mesaj direct la admin si nu am primit raspuns.
site-ul are suficiente vizite..singura problema sunt ei....
 
Daca nu ai 30k+ unici pe zi nu cred ca te baga in seama momentan. Mie mi-au raspuns in 24h maxim cand am avut nevoie de aprobare pe site-uri.
Pe 28 am intrebat cand se fac platile (de obicei se faceau pe 26) si mi-a raspuns in 2 minute + ca mi-a facut plata pe paypal.
 
Daca nu ai 30k+ unici pe zi nu cred ca te baga in seama momentan. Mie mi-au raspuns in 24h maxim cand am avut nevoie de aprobare pe site-uri.
Pe 28 am intrebat cand se fac platile (de obicei se faceau pe 26) si mi-a raspuns in 2 minute + ca mi-a facut plata pe paypal.
Sunt curios de unde știu ei ce trafic ai pe site dacă nu cere analytics sau ceva? Exact cum am zis, probabil pentru cei cu contul vechi aprobă site-uri și fac plăți pe când conturile noi 90-95% le lasă în pending. Faza proastă e că puteau și ei să dea măcar denied la ele, măcar știai o treabă și aia era :))
PS: La sute de mii de euro ce bănuiesc că fac din adsense, nu se mai uită ei la 2-3 site-uri :)))
 
Sunt curios de unde știu ei ce trafic ai pe site dacă nu cere analytics sau ceva?
Similar web este cat se poate de precis in a verifica traficul unui site, doar ca poti sti traficul dupa ce luna este incheiata, si in principiu dupa 2 luni de vechime a unui site, asta pe versiunea free, marja de eroare e undeva la +/- 3-5%
 
Loading...
Back
Sus