AlexHD

Active Member
Registered
Full Member
Buna ziua, din motive proprii, am decis sa le pun o mica piedica acestor sarlatani nesimtiti (MediaVenus.Com - SCAM) din care face parte si acest user http://www.roforum.net/members/mediavenus.604/ (suport pe romania, care nu raspunde acuzatiilor si evita lamurirea userilor)

PS: Acest subiect este doar inceputul..o sa am grija ca tot internetul sa fie plin. Platesc prin PayPal/Bancar pe oricine doreste si stie site-uri mari si doreste sa creeze subiecte negative cu MediaVenus = MediaScam

Cred ca nu mai este nevoie de prea multe explicatii pentru ca totul se vede clar ca apa in poze. Imi cer scuze pentru engleza mea de balta :)
phy0en3.png

0FqMRZt.png


TmSI4iY.png

QEXSMR4.png


Sunt constient de faptul ca, unii dintre voi a primit plata si o sa spuneti ca sunt seriosi dar mie unu mi-a dat teapa + cativa care am vazut in acel post in care se promoveaza ei.
Parerea mea este sa nu incercati sa lucrati cu ei.
 
Nu știu ce să zic, eu am scos peste 500$ de la ei și încă rulez reclamele lor pe site, în acest caz pot să zic și eu că mi-am luat țeapă de la ADnow și nu s-a rezolvat nimic
 
Am avut 2 site-uri la ei. Primul mi la blocat pe acelasi motiv ca al tau.
Al 2-lea inca functioneaza si obtin venit. Momentan!
 
Ce fel de trafic aveai pe site si de unde provenea?
 
AlexHD cum să îți primești banii când ai prea puține impresi, uite aici la mine diferență față de tine:
H9nuKnW.png
 
Ei probabil vor la fiecare click , vizitatorul sa cumpere ce este pe site ala. Tie sa iti dea 0.02centi pe click si ei sa vanda de 100$. Si daca nu se cumpara la fiecare click iti inchide contul.
Rau este ca nimeni nu le face nimic astora, nu exista nici o lege sa ii arda si sa ii lase fara toti bani care au fost facuti de pe urma altora.
 
Ei probabil vor la fiecare click , vizitatorul sa cumpere ce este pe site ala. Tie sa iti dea 0.02centi pe click si ei sa vanda de 100$. Si daca nu se cumpara la fiecare click iti inchide contul.
Rau este ca nimeni nu le face nimic astora, nu exista nici o lege sa ii arda si sa ii lase fara toti bani care au fost facuti de pe urma altora.
Cu dovezile pe care am ii pot da usor in judecata. Ei cred ca sunt de ochii lumii.
 
ca de exemplu unu care are un site de filme online, cum ii poate da in judecata?
 
ca de exemplu unu care are un site de filme online, cum ii poate da in judecata?
De unde ai extras tu ideea ca eu am site de filme online? Despre ce vorbim aici?
 
din ceea ce am scris eu, reiese clar ca vorbeam despre cineva care are un site de filme online
 
din ceea ce am scris eu, reiese clar ca vorbeam despre cineva care are un site de filme online
Dar nu conteaza ca ai site de filme sau blog de fashion, conteaza sa fii OM. Intradevar, nu poti da in judecata atata timp cat ai un site de filme, insa exista muuulte metode in care sa faci rau... asa ne-am obisnuit noi Romanii, sa facem rau, sa furam, sa inselam, sa batjocorim, sa radem...etc.
 
Aveti voie sa dati in judecata daca filmele sunt preluate dupa youtube spre vizionare,nu descarcare !
 
cum pot scoate banii de pe mediavenua? adica ce metoda sa aleg ca sa ii pun pe paypal?
 
cum pot scoate banii de pe mediavenua? adica ce metoda sa aleg ca sa ii pun pe paypal?
Este topic dedicat retelei mediavenus, gasesti acolo mai multe informatii.
 
Loading...
Back
Sus