MediaVenus - retea de publicitate

Mai bine nu ii mai folositi, eu i-am folosit ceva timp si am fost foarte multumit ! Pana au scazut cpm si i-am scos si m-am trezit cu site-ul blocat degeaba, cand le-am trimis mesaj mi-au spus ca site-ul meu nu era adecvat anunturilor lor :)) dar cat timp i-am tinut pe site am fost bun :)) oricum nu ii mai puneam inapoi, dar asa ca idee ! Blochezi un site degeaba ?!!!
 
Mai bine nu ii mai folositi, eu i-am folosit ceva timp si am fost foarte multumit ! Pana au scazut cpm si i-am scos si m-am trezit cu site-ul blocat degeaba, cand le-am trimis mesaj mi-au spus ca site-ul meu nu era adecvat anunturilor lor :)) dar cat timp i-am tinut pe site am fost bun :)) oricum nu ii mai puneam inapoi, dar asa ca idee ! Blochezi un site degeaba ?!!!

nu numai ca blocheaza siteuri,rusi astia is vai de ei baneaza conturi fara motive, numai sunt instare sa plateasca din cauza ca i-au zburat toti dupa siteuri ...
 
eu v am spus sa numai aveti incredere in firma asta numita MEDIAVENUS , ei baneaza orice cont fara motiv, un prieten si a creat cont pentru prima data la ei ,a adaugat siteul si sa trezit cu contul banat fara motive , is penibili ,orice cont la ei nou e suspect,baneaza orice cont creat,deaia nici numai au publisheri si au dat faliment ca fac asemenea chestii fara motive....
 
La mine plata e pending pe sapt trecuta.
 
Loading...
Back
Sus