Mai folosește cineva Google Adsense in 2018

Ultima regula de la Google Este sa baneze o pagina sau site cand exista o problema si nu ca inainte cand bana totul contul, dar regula nu se aplica la toti. Daca AI multe site sau pagini care incalca regula, atunci se ajunge la suspend cont.
Daca un site sau pagina Este banata nu va functiona pe nici un cont, asa ca metoda ta nu are sens.
Pai stiu ca daca un site este banat nu mai apar reclame pe el, eu ma refeream ca daca imi inchid un cont atunci mai am cateva de rezerva
 
De asemenea.. degeaba faci multe conturi pentru ca daca sunt pe aceiasi adresa (adresa e primul lucru care se verifica, nu numele, mail, siteuri sau altceva) la prima plata o sa te baneze..
Pai la adresa pun tot timpul ceva diferit, folosesc alte adrese de email si alt numar de telefon. Am avut conturi adsense suspendate, dar niciodata nu mi le-a suspendat pe toate si niciodata nu mi-a suspendat contul de tot din cauza la un site de filme ... E adevarat, depinde si de noroc, dar daca faci sub 150$/luna pe fiecare cont nu ai probleme (din ce am observat eu)
 
Loading...
Back
Sus