Stiri Madalina Ghenea, aparitie ultra sexy in New York

RoforumBot

Active Member
Membru personal
Registered
Full Member
Frumoasa Madalian Ghenea si-a facut aparitia in New York, acolo unde a fost premiera serialuli The Royals. Frumoasa romanca a reusit si de aceasta data sa intoarca privirile.
madalina-ghenea-aparitie-ultra-sexy-in-new-york-la-premiera-serialului-the-royals-cum-a-atras-atentia_size7.jpg


Madalina Ghenea a revenit in lumea mondena si a fost prezenta in New York, la premiera noului serial, The Royals. Intr-o rochie gri si stramta, vedeta din Romania a atras toate privirile. Ea a fost si pozata alaturi de un Shane Kidd, om din industria filmului.

madalina-ghenea-aparitie-ultra-sexy-in-new-york-la-premiera-serialului-the-royals-cum-a-atras-atentia_1.jpg

In ultima vreme, Madalina Ghenea a stat deoparte de lumina reflectoarelor, dar a continuat cu succes cariera de actrita. In urma cu cateva luni a terminat filmarile pentru filmul "The Early Years", in care joaca alaturi de legendarul Michael Caine. Fotomodelul roman a impresionat in primele imagini de la filmari: aceasta apare in costum de baie defiland ca Miss Universe.
madalina-ghenea-aparitie-ultra-sexy-in-new-york-la-premiera-serialului-the-royals-cum-a-atras-atentia_2.jpg



Comparata de presa internationala cu Sophia Loren, Madalina Ghenea a reusit sa isi faca intrarea la Hollywood dupa ce in ultimii ani a jucat in cateva filme italiene. Cariera sa, in domeniul modei, a inceput pe cand avea doar 15 ani cand a prezentat pentru celebrul creator Gattinoni, urmand sa participe la prezentari de moda din toata lumea, Romania, Italia, Germania, Japonia, Austria, Africa de Sud, Franta sau Spania si sa colaboreze cu branduri renumite. In anul 2010 debuteaza in televiziune ca participanta la popularul concurs Ballando con le stele, difuzat de postul TV Rai Uno-Italia. Ea a fost in centrul atentiei si dupa relatiile amoroase pe care le-a avut cu barbati celebri ca Leonardo DiCaprio, Gerard Butler sau Michael Fassbender.



Continue reading...
 
nu o consider un model, nu este pe placul meu, dar nici nu as zice nu
 
nu o consider un model, nu este pe placul meu, dar nici nu as zice nu
In aceste poze nici mie nu imi place cum arata, dar sunt altele unde este super hot.
O tura merge nu? Alti platesc sume fumusele sa o aiba macar odata. Noi ca suntem pe roforum.net o putem avea pe gratis. Cel putin asa mi-a spus odata cand am vorbit cu ea pe skype. Acum nu stiu daca a vorbit serios sau a glumit. :D
 
nici pentru o tura nu se uita la mine, unde sa o duc, poate la o tura in jurul blocului, a stiut ea unde se arunca, la aia care o duc o tura la Dubai
 
nici pentru o tura nu se uita la mine, unde sa o duc, poate la o tura in jurul blocului, a stiut ea unde se arunca, la aia care o duc o tura la Dubai
Unde sa o duci? Pai iti plac trenurile nu? O tura cu trenul si in acest fel ai o scuza ... :D
 
Loading...
Back
Sus